R
GİRİŞ
TR
EN

İyilik Kişisel Gelişim Eğitim ve Danışmanlık Merkezi

#EĞİTİM
#ATÖLYE
!
5
ADRES
Alsancak
cumhuriyet bul.no181 şafak apt. kat6 d6, Kültür Mahallesi, alsancak, 35220 Konak/İzmir, Türkiye
YOL TARİFİ AL
HAKKINDA

İyilik Kişisel Gelişim Eğitim ve Danışmanlık merkezinde Theta Healing,  Reiki ve Nefes konulu eğitimler veriyor ve uygulamalar yapıyoruz.  Tıpla ve yaşamla entegre , hem bedenimize , hem zihnimize hem de ruhumuza iyi gelecek , bizi daha iyi hissettirecek , daha sağlıklı , verimli ve doyurucu bir yaşam sürmemize sebep olacak bilgileri paylaşıyoruz.  Bugün , artık hepimiz beden , zihin ve ruh olarak bir bütün olduğumuzu , ruhumuz iyileşmeden bedenimizin şifa bulamayacağını öğrendik.

Zihin, beden , ruh bütününün iyileşmesi yolunda , Theta Healing eğitimleri ve seansları ; Reiki 1-2-3 uncü aşama eğitimleri yanı sıra ileri Reiki eğitimleri ( çakra aura şifacılığı , Işık Köprüsü terapisi ve şifacılığı ,vs) ve seansları ; Nefes teknikleri Eğitimleri ve Seansları ; Aile Dizimleri aravcılığıyla bildiklerimizi ve deneyimlerimizi sizlerle paylaşıyoruz ...

Theta Healing, bedensel, zihinsel ve ruhsal dengede bir iyileşmeye ulaşmak için kullanılan bir tekniktir. Bilinç açık haldeyken bilinçdışı/ bilinçaltı denen alana ulaşıp , orada mevcut olan verileri, bilgileri, hafızaları, programları keşfetmemize, değiştirmemize ve kendimizi, bilinçli ve bilinçdışı alanı berberce kullanarak , yeniden programlamamıza olanak verir . Pek çok spiritüel tekniğin yanısıra, pek çok zihinsel tekniğin de kullanıldığı bir yöntemdir . Hipnozda kullanılan Theta Frekansının , hipnoz dışında, bilinç açıkken kullanılmasına olanak verdiğinden , mucizevi değişimler yaratır. 

Reiki , şifa tekniklerine dayanan binlerce yıllık bir öğretidir . Bugünkü Reikinin kurucusu Dr. Mikao Usui , bir Japon mantığı ile , bu binlerce yıldır  dünya üzerindeki tüm coğrafyalarda zaten uygulana gelen şifacılık tekniklerini , herkesin kolayca öğrenebileceği ve öğretebileceği bir sistem haline getirmiştir .  USA Today gazetesine göre bugün Reiki , entegretif bir tedavi şekli olarak  Amerika Birleşik devletlerinde bulunan hastanelerin yaklaşık %15inde uygulanmaktadır . (*)  Reiki , hastaların daha az acı çekerek daha hızlı bir süreçle iyileşmelerini sağlıyor . Tıbbın artık son sözü söylediği ve son çareyi uygulayıp ,yine de tam şifayı oluşturamadığı durumlarda ise çogu zaman mucizeler yaratıyor . Dr. Mehmet Oz ABD de açık kalp ameliyatları sonrasında Reiki ile hızla iyileşme tekniği kullananların başında geliyor ve eşi Lisa da , bir reiki uygulayıcısı ve Reiki master. 

Her rahatsızlıkta sorun nasıl içimizde ise çözüm de içimizde . Bu noktada , “iyi” olmak için  hepimiz içimizdeki şifayı ortaya çıkarmalıyız . Reiki içimizdeki şifayı ve şifacıyı ortaya çıkartıyor ; hem de  çok kolay ve çok pratik  olarak.

Nefes konusunda ise ; nefesinizi fark ederek ve kontrol ederek ; kendinizin yaşam koçu olabilir , fizik duygu ve düşünce bedenleriniz üzerinde inanılmaz iyileşme ve gelişmeler sağlayabilirsiniz .  “Halk içinde muteber bir nesne yok devlet gibi , Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi “ derken , Kanuni sağlıklı nefesin önemini  bize yüzyıllar öncesinden haykırıyor . Nefes farkındalığı ve kontrolü ile , günümüzün en büyük sorunlarından “stres kontrolü” ve dönüşümünü başarmak mümkün . Herkesin ve özellikle öğrencilerin , dikkat toplama , odaklanma , konsantrasyon sorunlarında kendi kendine çözüm sunan nefes teknikleri özellikle ilgiyi hak ediyor.

TELEFON
+90 232 463 88 02 
Z
ÖZELLİKLERİ
FİYAT 
Kredi Kartı
Visa
MasterCard
American Express
REZERVASYON 
Sadece Grup Rezervasyonu
Rezervasyon
MUTFAK 
Kahvaltı
Brunch
Öğle Yemeği
Tatlı
Akşam Yemeği
BAR 
Bar
Şarap
Kokteyl
ÖZELLİKLER 
Paket Servis
Otopark
Bisiklet Dostu
Dış Mekan
İnternet
Müzik
Canlı Müzik
Happy Hour
HİZMETLER 
Duş
WC
Büfe
Restoran
Piknik Alanı
Çamaşırhane
Mutfak
İçme Suyu
Atık Su Gideri
Elektrik
Kiralama
Buzdolabı
Bungalov
Plaj
Giyinme Odası
Barbekü
Benzer mekanlar
!
!
!
!
!
5
#RESTORAN
e
Alsancak
!
!
!
!
!
5
#CAFE
e
Bostanlı
!
!
!
!
!
5
#OTEL
e
Alsancak
!
!
!
!
!
5
#SAHİL
e
Karaburun
!
!
!
!
!
5
#SAHİL
e
Alaçatı
!
!
!
!
!
5
#SAHİL
e
Urla
!
!
!
!
!
5
#SAHİL
e
Alaçatı
!
!
!
!
!
5
#SAHİL
e
Foça
!
!
!
!
!
5
#ETKİNLİK ALANI
e
Alsancak
!
!
!
!
!
5
#RESTORAN
e
Balçova
!
!
!
!
!
5
#RESTORAN
e
Bostanlı
!
!
!
!
!
5
#RESTORAN
e
Urla
!
!
!
!
!
5
#ÜNİVERSİTE
e
Bornova
!
!
!
!
!
5
#ÇİZGİ ROMAN
e
Karşıyaka
!
!
!
!
!
5
#SPOR
e
Buca
!
!
!
!
!
5
#BEACH CLUB
e
Çeşme
!
!
!
!
!
5
#TARİHİ YAPI
e
Bornova
!
!
!
!
!
5
#TARİHİ YAPI
e
Selçuk
!
!
!
!
!
5
#MEYHANE
e
Karşıyaka
,
Başa Dön
Giriş yaparak
Gizlilik Politikası,
Kullanım Koşulları
ve
Çerez Politikası
’nı kabul etmiş olursunuz.