İzmir Fotoğraf Akademisi (İZFAK)

Alsancak Mahallesi, 1485. Sk. 8 A, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

•İzmir Fotoğraf Akademisi; üyelerinin fotoğraf bilgi ve deneyimlerini paylaşabileceği eğitsel, sosyal bir çalışma grubu ortamıdır ve kapıları fotoğraf çeken herkese açıktır. Profesyonel, ileri amatör, yeni başlayan ya da fotoğrafı bilinçli çekmek isteyen herkes, Akademi imkanlarından yararlanabilir, bu çatı altında kendisini mutlu hissedeceği bir uğraşı yaratabilir. (ister görev alarak, ister yaratıcı fikirler sunarak)

•İzmir Fotoğraf Akademisi sadece Fotoğraf üzerinde eğitsel çalışmalar yapmak üzerine yapılandırılmış olup, her bir katılımcı bu yapı içinde kendisini geliştirebilir, diğer üyelerle bilgi, deneyim ve fotoğraf paylaşarak daha iyi fotoğraflar üretmeye doğru keyifli bir yolculuğa çıkar. Akademi, takım ruhu içinde çıkılan bu yolculuğa üretken ve yaratıcı bir statü kazandırarak; fotoğrafçının kendisini geliştirici ve fotoğraf sanatına katkılarını destekler; üyelerine çeşitli özel olanaklar, avantajlar ve organizasyonlar sağlar; çözüm ortaklıkları yaratır. Üyelerine özel koşullarda Sergi, Gezi, Yayın gibi özel imkanlar sunar, benzer birçok etkinliği amacına uygun ve üretime dönük sonuç elde edecek şekilde organize eder.

•İzmir Fotoğraf Akademisi, Fotoğraf konuşanların sesi olmayı hedeflerken, Fotoğrafçı ve fotoğraf sevenlere sosyal ve saygın bir platform oluşturur. Üyelerinin önerileri, şikayetlerini ve taleplerini önemser. Profesyonel, amatör ve yeni başlayanlarla hep eşit mesafede durmaya özen gösterir...

•İzmir Fotoğraf Akademisi, her fotoğrafçıya, konusu ne olursa olsun her türlü fotoğrafı nerede ve nasıl çekebilecekleri konusunda rehberlik eder, profesyonel danışmanlık hizmeti sunar.

Kartla ödeme