İzmir Palas Otel

Vasıf Çınar Bulvarı No: 2, 35210 Konak/İzmir

Butik otelleri diğer büyük otellerden ayıran en büyük özellik, kendine has mimarisi ve dekorasyonudur. Farklılık, sıcaklık ve samimiyet butik otellerin tanımı gibidir. Kendinizi evinizde gibi hissedebileceğiniz yerlerdir. Müşteri anlayışından ziyade misafir anlayışı söz konusudur. Ve buralarda samimiyet ve aidiyet duygusu büyük otellere göre çok daha fazladır.

 

Bunun yanında dünyada bulunduğu kentle birlikte anılan, o şehrin adeta simgesi olmuş pek çok otel vardır. İzmir Palas Otel de 1927'den beri, İzmir Körfezi'nin kıyısındaki konumu, sahip olduğu Kordon manzarasıyla anılarda yer etmiş 4 yıldız sahibi köklü bir tesis. Aynı zamanda butik bir otel de olan İzmir Palas, butik otelin sıcaklığı ve samimiyetini yılların verdiği tecrübeyle birleştirerek müşterilerine hizmet vermektedir.

 

1927 yılında inşa edilmiş otel, 2005 yılında yeniden dekore edilerek çağdaş bir görünüm kazandı. Deniz ve şehir manzaralı olmak üzere; 24 suit, 148 oda ile hizmet vermektedir. İzmir Palas, modern bir butik oteldir. Odalarının tümünde internet bağlantısı, banyo, telefon, dvd, klima, minibar, tv bulunmaktadır.

Kablosuz internet imkanı bulunan, her türlü teknik donanıma sahip çok amaçlı salonları ve 2 adet barı ile iş toplantıları için de ideal bir mekandır.

Ege denizinin enfes ürünlerinin sunulduğu, yalnızca Türkiye'den değil, yurt dışından birçok kişinin de ziyaret ettiği Deniz Restoran da çatısı altında hizmet verdiğinden ziyaretçilerine oldukça yakın. Lezzetiyle nam salmış Deniz Restoran'a uğramadan, rakı balık yapmadan otelden, hatta şehirden ayrılmayın. Deniz ürünlerinden istediğinizi tadarken, dostlarınızla ya da tek başınıza kafayı dinlerken, İzmir denizini seyre dalabilir, güneşin batışını seyredebilirsiniz.

İzmir'in en güzel ve merkezi yerinde konuşlanmış İzmir Palas Otel, güler yüzlü, temiz ve konuksever personeli ile geçmişte olduğu gibi bugün de konuklarını ağırlamaktan mutluluk duymaktadır.

Amacınız İzmir'i yaşamaksa İzmir Palas Otel'i tercih edebilirsiniz.

İzmir'in diğer otelleri için www.otuzbeslik.com 'u takip edebilir, üyelerine özel kampanyalardan faydalanabilirsiniz.

Restoran
Kahvaltı
Brunch
Tatlı
Akşam yemeği
Kokteyl
Full bar
Şarap