Jackson's

Alsancak, 1453. Sok. No:17, 35220 Konak/İzmir, Türkiye
+902324226045 arama yap

İstanbul'a göre küçük gibi görünen eğlence hayatı İzmir'de az ama öz yaşanıyor diyebiliriz. İnsanların taşkınlık yapmadan, kendini kasmadan ve birbirini rahatsız etmeden eğlenebildiği bir şehir İzmir. Rahatlığıyla Türkiye'ye göre Avrupa standartlarında olan İzmir insanı eğlenirken de bu tavrını sürdürüyor.

İzmir gece hayatının oldukça canlı merkezleri Gazi Kadınlar Sokağı ve Çeşme Port Alaçatı'da olmak üzere 2 şubesi olan Jackson's açıldığı günden bu yana eğlencenin aranan isimlerinden biri olmuştur. Jackson's 2009 yılından beri şehrin gece hayatına bambaşka bir soluk getirmiştir. Mekan, ziyaretçilerine kaliteli müzik ve eşsiz bir eğlencenin garantisini vermektedir.
Dört katlı tarihi bir Rum evinde konuşlanan Jackson's, yalnızca eğlence değil, yemeğin de oldukça güzel örneklerini sunuyor. Hoş sohbetin de alıp başını yürüdüğü mekan; seçkin menüsüyle, nezih ve sıcak ortamıyla sevilesi bir atmosfere sahip.

Haftanın her günü profesyonel dj'lerin performanslarıyla müzik ve dans severleri bir araya getiriyor. Güneşin batmasıyla yerini alan dj, farklı müzik türlerini harmanlayarak geçmişten günümüze yolculuk yapmanızı sağlıyor.

Amerikan mutfağının lezzetlerinin tadılabileceği Jackson's'da New York usulü burger ve pizza dikkat çeken lezzetler arasında.

Müzikleri de lezzetleri kadar doyurucu olan Jackson's, kendilerine has tarzlarıyla Melisa ve Record'u cuma geceleri konuk ediyor. Cumartesi geceleri ise İzmir gece hayatının tanınan grubu Centimetre'yi saat 23 : 00 'da konuk ediyor. Halil İbrahim Sofrası, Canım Ailem ve Hayat Bilgisi gibi dizilerden tanıdığımız Ayçe Abana, Centimetre ile birlikte konuk sanatçı olarak sahne alıyor.

Jacksons'ın kokteylleri oldukça seviliyor. Elma, limonata ve votkadan oluşan Apple Bite özellikle tavsiye edilenlerden.

250 kişilik oturma kapasitesi bulunan mekanda kalabalık oldukça fazla olmasına rağmen servis oldukça hızlı.İnsanlar buranın sıcaklığını ve ilgisini beğeniyor. Tarihi bir evde olması, sunduğu farklı lezzetler, djleri ve içkileriyle burası birçok İzmir'li için eğlencenin tek adresi.

Eğlenmeye gittiğimizde boş mekanların bizi cezbetmediği düşünüldüğünde şu bir gerçek ki, eğlenmek için kesinlikle kalabalık yerler istiyoruz. Çünkü kalabalığın saldığı coşku, bambaşka. Aynı müzikle, aynı mekanda, aynı duyguları hissediyor olmak birlik duygusunun verdiği enerjiyi doruklara çıkartıyor.

Siz de İzmir'in gece hayatında eğlenmenin tadını çıkartmak isterseniz Jackson's kesinlikle alternatifleriniz arasında olmalı.

İzmir'in gece hayatına dair daha çok mekan için www.otuzbeslik.com' da kalın.

Happy hour
Kokteyl
Full bar