Juice Planet İyilik Atölyesi

Mavişehir Haritada gör
Mavişehir Mahallesi, Aziz Nesin Blv., 35590 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

Dünyamız, çevremiz, insanlar ve sevdiğimiz herşey için sorumluluklarımızın olduğuna inandık. Herkesin ihtiyacı olan yardımı alması gerektiğine ve iyi bir şeyler yapabileceğine inanıyoruz. Yardımlaşma bizim kültürümüzün ana temelinde vardır. Başarısız olmayacağımıza inandığımız tek şeyin iyilik olduğunu düşünerek hareket etmeye başladık. Bu amaçla da daha iyisini ve daha fazlasını nasıl yapacağımızı hayal etmeye başladık. Şimdi bu hayallerimizi de gerçeğe dönüştürüyoruz. 

Hadi biraz farklı düşünelim.

Bir yer düşünelim ki bu yerde hem Down sendorumlu çocukların rüyalarının gerçek olabileceği ve onların da hayatı diğer her insan gibi yaşamaya ve tanımaya imkânları olacağı bir işleri olsun.

Hayal etmeye devam edelim.

Bu cafeye gelenlere ekstra kromozom ile ekstra özen gösteriliyor olsun.

Misafirlerimiz burada ağırlanır ve güzel vakit geçirirken her ay farklı bir yardım kurumuna bağış yapıyor olsunlar.

Hayal etmeye devam ediyoruz ya. Bu yerde bir de evine yardım etmek isteyen ev hanımlarımızın emeklerini de sizlere sunalım. El emeği göz nurlarını sergileyerek sizlerin beğenisine sunalım.

Bir hayal ile başladık ama şimdi hayallerimiz gerçek oluyor.

Juice Planet ile hayalden başlayıp gerçeğe uzanan uzun bir yol kat ettik.

Amacımız daha güçlü bir dünya için, hepimize daha iyi bir gelecek kendi kaynaklarımızı kullanmak. Daha derin ve kalıcı bir etki yaratmak istiyoruz.

Özel bir gülümseme ile sunulan hizmet, sizlere evinizdeki gibi rahat edebileceğiniz bir ortam vaat ediyoruz. İnsanlara odaklanıyoruz ve toplumumuzu ve yarınlarımızı korumak istiyoruz.

Projemizi hayata geçirdik ve sizlerin de katkısını bekliyoruz.

Kartla ödeme