Key Otel

Akdeniz Mahallesi, Mimar Kemalettin Cd. No:1, 35210 Konak/İzmir, Türkiye

İzmir, dışarıdan gelen konukları için harika bir şehir. Rahatsız edici olmayan büyüklüğü, caddeleri, sokakları, dükkanları, barları, kafeleri ve restoranları ile misafirlerini hep evinde hissettirir. Bu yüzden hiçbir misafiri İzmir hakkında kötü konuşmaz, hep güzelliklerle anlatır. Bütün bu ev duygusunun en önemli kaynağı ise kuşkusuz İzmir'in otelleri. Bu şehrin otelleri misafirlerine keyif vermeyi, onlar rahat ettirmeyi en öne koyar. Müşteri memnuniyeti sağlanmışsa, onlar da memnundur.

 

Güzel bir atmosfer ve keyif sunmak hedefiyle 2011 yılında Konak'ta açılan Key Hotel, yarattığı ortamla hedefini tutturmuş durumda. Müşterilerine ev özlemini yaşattırmamayı başaran bu butik hotel yeniliği tecrübeyle buluşturarak hizmet veriyor.

 

Key Hotel 23 standart, 5 süper ve 3 süit olmak üzere toplam 31 odayla hizmet ediyor. Bu 31 odanın 21'i ise deniz manzaralı. Alkolsüz mini bar, çay ve kahve hizmeti de her oda için mevcut. Ayrıca süit odalarda espresso ve cappuccino ikramları var. Her odada IP TV ve IP telefon hizmeti var. IP TV ile geleneksel radyo ve televizyon yayını dışında; günlük uyandırma servisi, oda bakım hizmeti, oda ışıklarının düzenlenmesi gibi bir çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.  Toplantı hizmeti de veren Key Hotel'de isterseniz salonda yapılan toplantı sunumunu odanızdan da takip edebilirsiniz.

 

Otelin en sevilen mekanı ise harika restoranı. Deniz manzaralı Key Restaurant'ta eksiksiz bir hizmetle yemeğinizi yerken, manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Ünü ulusal televizyon kanallarında duyulan restoranın, müşterileri tarafından en çok sevilen ürünleri ise et yemekleri. Ayrıca, Key Restaurant'a gelmişken mekanın şaraplarını tatmadan ayrılmayın.

 

Yolunuz İzmir'e düştüyse ve konaklayacak manzaralı bir butik otel arıyorsanız Key Hotel aradığınız otel. Samimi çalışanları ve nezih ortamıyla kendinizi evinizde gibi hissedeceğinizden hiçbir şüpheniz olmasın.

 

İzmir'deki diğer oteller ve konaklama merkezleri hakkında daha çok şey öğrenmek için www.otuzbeslik.com ' u takipte kalın.

Kartla ödeme
American express