Kırçiçeği - Karşıyaka

Karşıyaka Haritada gör
Cahar Dudayev Bulvarı, 21/A Atakent, Yalı Mahallesi, 35550 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

24 saat açık oluşuyla can kurtarır Kırçiçeği. Günün her saatinde ne zaman canınız kebap ve leziz pidelerden çekse kendinizi bir şubesine atabilirsiniz. Gece ise eğlence mekanı çıkışı mideniz kazındığında sizi her zaman olanca sıcaklığıyla karşılar. İzmir gibi sürekli yaşayan bir şehirde doğup büyümesi de şaşırtmıyor haliyle.

İzmir'de başlayan, daha sonra başka şehirlere de yayılan bu serüven yıllardır azalmayan kalitesi ve benzersiz lezzetleriyle devam ediyor. En önemli özelliği şüphesiz günün her saati hizmet vererek lezzet sunması. Kebapları, pideleri ve çorbaları anlatmaya gerek yok, ama menüde başka saklı lezzetler de bulunuyor. Yeşil ceviz tatlısını yemeyen pişman olur örneğin. Kiremitte kaşarlı köftesi ise bir başka efsanesi. Değme kebapçılara taş çıkartacak katmeri de burada yiyebilirsiniz.

Kırçiçeği'nin İzmir'de 13, Çeşme Ilıca'da ise 1 şubesi bulunuyor. Erişiminiz çok kolay dolayısıyla. Bu bile sunduğu enfes lezzetleri es geçmemek için yeterli. Mekanı özel kılan bir başka detay da her mevsim çok kalabalık olmasına rağmen hızlı servis, kalite ve temizlikten asla ödün vermemeleri. Yıllardır marka kalabilmelerinin sırrı da bu olsa gerek.

Sunduğu kaliteye oranla fiyatları oldukça uygun olan işletmenin müdavimleri de çok fazla. Misafirlerin büyük çoğunluğunu şubenin olduğu civarda çalışanlar ve gece eğlencesinden dönen gençler oluşturuyor. Özellikle hafta sonu geceleri sürekli gelen kalabalığa hızlı servis yapılabilmesi mekanın başarısını ispatlar nitelikte.

Kırçiçeği bir marka olarak İzmir ve civar illere damga vurduktan sonra İstanbul ve Eskişehir gibi şehirlere de açıldı ve oralarda da lezzet bayrağını dalgalandırmaya devam ediyor. İzmir'e yolunuz düşerse siz de mutlaka günün her saati açık olan Kırçiçeği'ne uğrayın.

İzmir ve çevresindeki mekanlar ile ilgili daha fazla bilgi edinebilmek için www.otuzbeslik.com 'u takip etmeye devam edin.

Kahvaltı
Akşam yemeği