Kumrucu Şevki - Bostanlı

Cengiz Topel Cad. No:9 Bostanlı

1970'den beri faaliyet gösteren Kumrucu Şevki, İzmir'in en bilindik markalarından biri. İzmir, Çeşme ve Kuşadası'nda gerçek İzmir kumrusu için tercih edilmesi gereken en önemli adres belki de.

İzmirliler için çok özeldir kumru. Başka şehirlerden gelen insanların İzmir'de ilk tanıştığı lezzetlerden biri olan ve İzmir dışında güzelini bulmanın çok zor olduğu bu besin maddesi İzmir'de markalaşmış ve yıllardır sevenlerinin beğenisine sunuluyor. Kumru denince ilk akla gelen isimlerden biri de Kumrucu Şevki. Geç saatlere kadar açık olan şubeleriyle İzmirlilerin hayat kurtarıcı adreslerinden biri olan işletmede kumrunun yanı sıra kahvaltı menüsü ve kumpir de büyük bir lezzetle sunuluyor. Yaz kış mutlaka tıklım tıklım olan Kumrucu Şevki, yıllardır ödün vermediği kalitesi ve benzersiz lezzetiyle herkesin lezzetini kazanıyor.

Kumrucu Şevki Karşıyaka şubesi Bostanlı'da Cengiz Topel Caddesi üzerinde bulunuyor. Karşıyakalıların en çok tercih ettiği mekanlardan biri olan işletme diğer Kumrucu Şevki şubeleri gibi geç saatlere kadar açık ve zengin bir menüsü var. Kumrucu Şevki'nin bu şubesinde kumpir de en az kumru kadar tercih ediliyor. Bambaşka bir lezzet için mutlaka denemelisiniz.

Hızlı servisi ve uygun fiyatları ile Kumrucu Şevki'nin neden yıllardır büyük bir marka olduğunu anlamakta gecikmeyeceksiniz. Kumru enfes, yanında bir İzmir klasiği olarak servis edilen turşuların da tadına doyamayacaksınız. Günün hangi saati olursa olsun Kumrucu Şevki'ye uğrayın, kesinlikle pişman olmayacağınızı rahatça söyleyebiliriz.

Önerimiz elbette Süper Kumru.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

Kartla ödeme