Mekanlar

Marrakech Beach Bar

Kapalı

Yeri

Iletişim Bilgileri

Özellikleri

  • Google puanı 3.7
  • Rezervasyon
  • Kartla ödeme
  • Master Kart
  • American Express
  • Müzik
  • Canlı müzik
  • Tatlı

Fotoğraflar

Hakkında

Kuzey Afrika'nın egzotik ülkesi Fas'ın en önemli şehirlerinden biri de Marakeş'tir. Berberi dilinde adının anlamı 'Tanrıların Şehri' anlamına gelen kent, aynı zamanda Fas'ın ilk başkenti olarak tarihte yer almakta. Çöl ikliminin ve evlerinin yarattığı etki ile 'Kırmızı şehir' olarak anılan Marakeş, Fas'ın en çok ziyaret edilen ve en renkli olarak kabul edilen şehridir.

 

Marakeş'in Fas'taki genel egzotik havaya sahip olması ve renkliliği, kendisini İzmir'in ve Çeşme'nin popüler mekanlarından ve şehir ile aynı isme sahip olan Marrakech'te de gösteriyor. Tıpkı isim kaynağı gibi burası da egzotik ve oldukça renkli.

 

Marrakech'in en önemli özelliği gündüz beach club, gece ise gece kulübü olarak neredeyse 24 saat hizmet veriyor olması. Gündüz ister plajda güneşlenerek, ister yüzerek, ister dans alanında müziğin zevkini çıkararak; akşam ise yine müziğin ve eğlencenin doruklarına ulaşarak Marrakech'in keyfini çıkarabilirsiniz. Özellikle akşamları İzmir'in ve Türkiye'nin en iyi DJ'lerinin burada çaldıklarını da not edelim. Bu arada tüm bu eğlenceyi 12 bin metrekarelik geniş ve rahat alanda yaşayacağınızı da belirtelim.

 

Mekanın kokteyllerinin müşterileri tarafından fazlasıyla sevildiğini söylemek lazım. Mojito ve nutella shot favoriler arasında, tatmadan ayrılmayın. Ayrıca sipariş edilen içkilerin yanında gündüz gelen doğal çilek, gece gelen turşu ikramlarını da belirtmeden geçmeyelim. Yemek olarak ise klasik ege pideleri; otlu-tulum peynirli ve ıspanaklı çeşitleri ve steak sandwichleri müşterilerin göz bebeği.

 

Marrakech, Aya Yorgi Koyu'nda, her gün 10:00-20:00 ve 23:00-04:00 arasında hizmet veriyor. Güleryüzlü ve samimi çalışanları, canlı ortamıyla Marrakech, hem gündüz hem de gece sizleri eğlenceye davet ediyor.  Eğer yolunuz İzmir'e veya Çeşme'ye düştüyse bu davete mutlaka ses verin.

 

İzmir ve Çeşme'nin diğer eğlence mekanlarını da merak ediyorsanız, www.otuzbeslik.com'u takipte kalın.

 

Şu anda bir etkinlik yok

Hakkındaki Yazılar

Eklememizi istediğin mekanı bize öner, ekleyelim.

Twitter'da Marrakech Beach Bar