Mekanlar

Mavibahçe

Yeri

Iletişim Bilgileri

Özellikleri

  • 9.7
  • Fiyat
  • Google puanı 4.5
  • Bisiklet dostu

Fotoğraflar

Hakkında

2012'de hizmetine açılan Mavibahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi, sadece İzmirlilerin değil tüm Egelilerin huzurlu bir şekilde alışveriş etmesi, yemek yemesi ve eğlenmesi amacını gütmektedir. Ege mimarisinin tipik özelliği olan mutluluk ve huzuru içinde bulunduran, güzel bir havuzu, büyük bir parkı ve bolca yeşil alanı bulunan Mavibahçe, dört yıldır bu mutluluk ve huzuru müşterilerine sunuyor. 

Mavibahçe, Karşıyaka'da adını aldığı Mavibahçe mahallesinde bulunuyor. 3500 m2'lik alandaki bu AVM'de 220'nin üzerinde yerli ve yabancı mağaza bulunuyor. Ayrıca içindeki 52 kafe ve restoran ile Mavibahçe, İzmir'de insanların yemek yediği, eğlendiği ve böylece sosyalleştiği yeni yer olarak göze çarpıyor. Özellikle AVM içindeki restoranlar buraya gelenlerin en çok sevdiği yerler. Oldukça nezih ve rahatlar. Yine buradaki kafelerin de birçok İzmirlinin durak noktası olduğunu belirtmeden geçmeyelim. Özellikle gençler bu mekanlara bayılıyorlar. 

Mağazalar ve yemek yerlerinin dışında Mavibahçe, misafirlerine harika bir sinema deneyimi de sunuyor. Cinemaximum'un işlettiği 11 harika salonun bulunduğu bir sinema merkezi mevcut burada. Ayrıca İzmir'in ilk IMAX sinemasının da yine Mavibahçe'de olduğunu söylemeden geçmeyelim. 

Mavibahçe'nin içindeki mağazalarda tüm ihtiyaçlarını karşılayabiliyorsunuz. Mesela AVM'nin içindeki büyük marketten günlük alışverişlerinizi uygun bir fiyata yaparken, son teknoloji ürünlerinin olduğu mağazalardan ihtiyacınız olan yeni bir telefonu alabilirsiniz. Bununla beraber en çok sevdiğiniz yazarın son kitabını Mavibahçe'deki kitapçılarda bulabilir hatta şanslıysanız o yazarın imza gününe denk gelip, kitabınızı imzalatabilirsiniz. Eğer almak istediğiniz yeni bir t-shirt, pantolon varsa, ya da takım elbisenizi yenilemek istiyorsanız, yeni bir ayakkabıya ihtiyacınız varsa Mavibahçe sizin için en doğru adres. Sadece Türkiye'nin değil, dünyanın sayılı bir çok markasını, en iyi indirim fırsatlarıyla burada bulabilirsiniz. 

Sosyalleşmek, eğlenmek ya da yemek yemek için siz de Karşıyaka'daki Mavibahçe Alışveriş ve Yaşam Merkezi'ne mutlaka uğrayın. 

İzmir'deki diğer alışveriş merkezlerini de merak ediyor musunuz' O zaman www.otuzbeslik.com'a uğrayın, habersiz kalmayın.

 

Şu anda bir etkinlik yok

Eklememizi istediğin mekanı bize öner, ekleyelim.

Twitter'da Mavibahçe