Mavra Restaurant

Cemal Gürsel Caddesi İnci Apt. No:506, Bostanlı Mahallesi, 35590 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

2010 yılında Bostanlı'da hizmet vermeye başlayan Mavra Restaurant kısa geçmişine rağmen başarısından sıkça söz ettiren bir işletme. İzmir'in incisi Bostanlı'nın en nezih mekanlarından biri olan Mavra, kaliteli lezzetleri ve şık atmosferi ile misafirlerinin bir numaralı adreslerinden biri olmuş durumda.

Deniz mahsulleri üzerine uzmanlaşmış restoranın spesiyali çok fazla. Özellikle balık kokoreç, müdavimler tarafından çok beğeniliyor. Taze mezeler, çıtır çıtır ara sıcaklar ve günlük balıklar da tam puan alıyor.

Mavra'nın bir diğer artısı da fiyat-kalite oranının çok yüksek olması. Uygun fiyatlara çok kaliteli yemekler yiyebiliyorsunuz. Hızlı ve güleryüzlü servis de mekanın neden bu kadar kısa sürede bu kadar popüler olduğunu bizlere gösteriyor.

Mekanın samimiyeti de bir diğer artı. Nezih ve kaliteli mekanlarda sık sık karşılaşılan abartılı tavırlar Mavra Restaurant'ta bulunmuyor. Mavra'ya kalabalık bir grupla hoş sohbet ve rakı balık keyfi için gittiğinizde asla gerilmeyecek, evinizde gibi hissettirileceksiniz. Çalışanların samimiyetinin yanı sıra, kalan yemekleri atmayıp hayvan barınaklarına götürmeleri de müdavimlerin kalbini çalan bir başka detay. Elbette ikramlar da önemli. Mavra bu konuda da çok başarılı ve cömert. Birçok farklı lezzet keşfedeceğiniz ikramları ile sadece karnınız değil, gözünüz ve gönlünüz de doyacak.

Şahsi önerimiz bir Mavra klasiği olan sakız tatlısı. Denemeden dönmeyin. Ahtapot ızgara da menünün bir diğer yıldızı.

Özel günler, kutlamalar, iş yemekleri, arkadaş grupları, çocuklu aileler, romantik buluşmalar için ideal bir mekan olan Mavra, Bostanlı'da kalitesinden hiç ödün vermeden lezzet serüvenine devam ediyor. Yolunuz Bostanlı'ya düşerse, harika lezzetlerini tatmak için siz de mutlaka Mavra'ya uğrayın.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili daha fazla bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.