Meftune Lokantası Westpark Outlet

Refik Şevket İnce Mah., 2148/9 Sok., No:4, Westpark Outlet AVM, Laka Mahallesi, 35540 Bayraklı/İzmir, Türkiye

Meftune Lokantası, Türkiye’nin lokanta sektöründe en bilinir marka olmasını hedeflenerek, 2013 tarihinde Sevim lokantası ortaklarından Kadir Kurtulan tarafından kurulmuştur.
Kırk yıla aşkın tecrübesini kendi bakış açısı ile harmanlayıp SAĞLIKLI TÜRK MUTFAĞINI dünyaya tanıtmayı hedeflemektedir.

Hedeflerimiz doğrultusunda, kalite ve hizmette hiçbir zaman ödün vermeden, hizmetimize devam ediyoruz. Obezite’den uzak duran sağlıklı bir nesil yetiştirebilmek, onlara da damak tadı sahibi olabilme şansı vermek için bizim daha dikkatli ve standartlarımızdan asla çıkmamamız gerektiğinin farkındayız. Daha sağlıklı ve lezzetli yemekler ve tatlılar üretebilmek için araştırma ve geliştirme yapmak en büyük zevkimiz.

Misafirlerimizin sağlığını düşünerek prensiplerimiz çerçevesinde ;

  • KIVAM ARTTIRICI VEYA KORUYUCU MADDE KULLANILMADAN
  • SOYA VE SOYA BAZLI ÜRÜNLERİ KULLANILMADAN
  • İNVERT ŞEKER, GLİKOZ ŞURUBU VB. KULLANILMADAN
  • KATKI MADDESİ, MSG KULLANILMADAN
  • KIRMIZI VE BEYAZ ETLERİMİZİ DENETİMİ SAĞLANAN VE ULUSAL FİRMALARDAN ALARAK, MEVSİMİNDEYSE TAZE SEBZELERİ DEĞİLSE DONDURULMUŞ ÜRÜNLERİ KULLANARAK,
  • SIZMA ZEYTİNYAĞI VE 1.SINIF AYÇİÇEK YAĞI KULLANARAK
  • İNSAN SAĞLIĞINA ZARAR VERMEYEN SARF MALZEMELERİ (AMBALAJ, DETERJAN, TEMİZLİK ÜRÜNLERİ , PEÇETE VE HAVLU) KULLANARAK,

Kalite ve hizmet standartımızı koruyoruz.

MEFTUNE TÜRK MUTFAĞI’NIN ilk şubesini Aydın FORUM AVM’DE açtık. İkinci şubemizi KARŞIYAKA’DA ,üçüncü şubemiz İzmir Şehir Hastanesi yakınlarında açılacak olan WEST PARK alışveriş merkezinde 1 Mart 2018 tarihinden itibaren hizmet vermeye başlayacak. Babamızın nasihatleri doğrultusunda en güzel ve taze malzemelerle damaklarda tad bırakacak lezzetleri üretmeye devam edeceğiz. İçine sevgimizi katacağımız bu lezzetleri daha çok paylaşabilmek için yakında yeni dostlarla buluşabilmeyi amaçlıyoruz.