Meyhane Alsancak

Alsancak Mahallesi, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

İzmir'in gözdesi Alsancak'ta eğlencenin, fasılın ve lezzetli menülerin akla gelen ilk adresi Meyhane Alsancak, arkadaşlarınızla buluşmalarınızı canlı ve sıra dışı kılmayı vaat etmeye devam ediyor.

Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi İzmirlilerin bilindik buluşma mekanlarından bir tanesi. Her gün yüzler hatta binlerce İzmirli Kıbrıs Şehitleri sokaklarında turluyor, alışveriş yapıyor ve mekanlarda oturuyor. İşte bu mekanların gece tercih edilenlerinden biri de Meyhane Alsancak. Son dönemlerde popülaritesi artan meyhanelerin Alsancak'ta en tercih edileni olması sebebiyle Meyhane Alsancak konuklarını başarıyla eğlendirmekte son hız ilerliyor. Her hafta fasıl programlarının bulunmasının dışında, yılbaşı ve sevgililer günü gibi özel günlerde de ekstra programlar organize ettiği için bu mekan eğlencenin Alsancak'taki adresi olarak ünlenmiş.

Konumu Alsancak'taki her işletme gibi merkezi bir noktada olan bu mekanın tam 3 katı var. Her katta farklı eğlence ve organizasyonların düzenlenmesi bu mekanı çok orijinal ve eğlenceli kılan özelliklerden yalnızca biri. Mekana gelen şarkıcılar ve dansözler hünerlerini sergileyerek hayatınızın en eğlenceli gecesini sizlere yaşatıyor. Canlı müzik eşliğinde arkadaşlarla sohbet etmenin verdiği keyif çok hoş.

Meyhane Alsancak'ın fix menüleri var ve fiyatları gerçekten çok uygun. Menüler genel olarak meze çeşitleri, bir ana yemek ve alkollü içecekten oluşmakta. Siz bu çeşitli kombinasyonlar arasından gecenize en uygun olacağınızı düşündüğünüz menüyü seçebiliyorsunuz.

Meyhane Alsancak'a ulaşım gerçekten çok kolay. Arabanızla gitmek yerine toplu taşımayı kullandıktan sonra yürümeyi tercih edebilir, Karşıyaka veya Üçkuyular'dan geliyorsanız kolaylıkla Alsancak Vapur İskelesi'ne gelerek yürüme mesafesindeki Meyhane Alsancak'ta sizi bekleyen eğlenceye kavuşabilirsiniz. 

Eğer yakın dostlarınızla samimi, keyifli ve bir o kadar da monotonluktan uzak bir gece geçirmek istiyorsanız Meyhane Alsancak tam sizin aradığınız mekan.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

 

Akşam yemeği
Happy hour
Full bar