Midpoint Alsancak

İsmet Kaptan Mahallesi, Şht. Nevres Blv. 2/A, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

İlk şubesi 2002 yılında İstanbul Kadıköy'deki Bağdat Caddesi'nde açılan Midpoint sloganını "Herkesin buluşmak için geldiği yer" olarak belirler. Hem Türk hem de Dünya mutfağının farklı lezzetlerinin yer aldığı, kaliteli hizmetin olduğu kafesinde bir çok tatlı çeşidini, atıştırmalık yiyeceği bulabileceğiniz ve barında da farklı içecek seçeneklerinin olduğu kaliteli bir mekan. Mesai bitiminde ya da ders çıkışı ya da hafta sonu en sevdiğiniz arkadaşınızla buluştuğunuzda en iyi hizmeti almak istiyorsanız, Midpoint aradığınız mekan. 

Midpoint kalitesinin İzmir'deki adresi ise Alsancak'taki şubesi. 2012 yılında Şehit Nevres Bulvarı'nda hizmete açılan Midpoint İzmir, geride kalan 4 yılda geleneksel Midpoint kalitesini İzmirlilerle buluşturarak, şehrin en gözde mekanlarından biri olmayı başarır. 

Midpoint'te müşterilerin favorisi şarap çeşitleri. Özellikle birbirinden farklı kırmızı şarap seçenekleri Midpoint müdavimlerinin en çok tercih ettikleri arasında. İster tek başına söyleyin, isterseniz yemeğinizin yanında, burada içtiğiniz şaraptan kesinlikle memnun kalacaksınız. Bunun yanında, başta apple bite olmak üzere Midpoint'in kokteylleri de çok seviliyor. Yemek konusunda ise burada et yemekleri diğer seçeneklerin önünde. Bilhassa mantarlı bonfile bu aralar çok fazla rağbet görüyor. Ayrıca iskender usülü et bonfile de sevilen yemekler arasında, uğradığınız da siz de mutlaka denemelisiniz. Deniz ürünleri de Midpoint'te seviliyor. Özellikle deniz ürünleri tabağı ve karidesli spagetti siparişleri bu aralar arttı dersek yalan olmaz. Eğer deniz ürünlerini ya da kırmızı eti değil de tavuk çeşitlerini tercih ediyorsanız, sizler için soslu tavuk yemeğini öneriyoruz. Midpoint'te sufle, hemen hemen herkesin ilk sırada önerdiği tatlı olarak göze çarpıyor. Ayrıca çilekli meringue de buradaki favori tatlılardan bir diğeri. 

Canlı ve nezih ortamıyla, Midpoint İzmir'de güzel bir gün ya da akşam geçirmek için en iyi tercihlerden biri. 

Midpoint ve İzmir'deki diğer mekanlar için www.otuzbeslik.com'u takip edin.

 

Akşam yemeği
Happy hour
Kokteyl
Full bar
Şarap