Mövenpick Otel

Cumhuriyet Bulvarı No: 138 Alsancak/İzmir

Movenpick Hotel İzmir, 2011 ve 2014 yıllarında World Travel Awards tarafından Türkiye'nin Önde Gelen İş Oteli seçilmiş ve Green Globe sertifikasına sahip bir otel. Ayrıca otelin Türkiye'nin diğer iki büyük şehrinde de şubesi bulunmaktadır.

İzmir'in merkezinde bulunan otel, iş ve avmlere ve fuar alanlarına da yürüyüş mesafesinde. 5 yıldızlı otel; antik kent Efes, Kuşadası, Çeşme ve Bodrum gibi turistik yerlere yakınlığı ile de tercih edilen bir konumda.

36 Executive, 17 suit içeren 185 otel odasıyla iş seyahatindekiler için oldukça konforlu. Restoranlarındaki birinci kalite yemekleri, iş dünyasının gezginleri için servis edilmeyi bekliyor.

Yüksek hızlı internet bağlantısı, klima, çalışma masası ve direkt telefon hattı gibi özelliklerle donatılmış odaları, şehrin dinamizmine ayak uydururcasına deniz ve şehir manzarasıyla göz dolduruyor.

Toplantı ve etkinlikleriniz için 10 -350 kişilik olmak üzere 10 adet toplantı salonu bulunmaktadır. Modüler yapısı ve modern dekorasyonuyla toplantılarınız ve etkinlikleriniz için açılan salonları, işlevselliği ve konforuyla hizmet vermektedir.

Mövenpick Hotel İzmir'in 11. katındaki Coral Sağlık Kulübü, sağlıklı, aktif ve dinamik bir yaşam tarzına sahip olmak isteyenler için her gün 07:00 - 23:00 saatleri arasında hizmet veriyor, üstelik İzmir Körfezi'nin müthiş manzarasıyla.

Fitness eğitmenleri ve ekipmanlarıyla misafirlerine hedeflerine ulaşmalarında yardımcı olan salonun sağlık ekibi de bulunmakta. Fitness'dan hoşlanmayanlar için; step, yoga, pilates gibi grup dersleri de bulunuyor.Sporla güzelce bir ter attıktan sonra rahatlamak isteyenler içinse, masaj türleri, sauna, kuru sauna ve kapalı yüzme havuzu var.

 

İzmir; doğal güzelliklere sahip, tarihiyle aurası olan bir şehir.. Bu şehrin göbeğindeki, Mövenpick Hotel İzmir, körfez manzarasıyla da iç açıyor. İzmir'e iş için gelen ziyaretçilerin otelin konumu sayesinde Uluslar arası Adnan Menderes Havaalanı'na , şehre ve ticari alanlara ulaşmakta sıkıntı çekmeyecek olması da otelin en önemli artısı.

 

Güzelce dinlenip, sporunuzu yapıp, şehre keşfe çıkarak güzel anılara sahip olabilir, iş stresinden uzaklaşabilir, çekeceğiniz fotoğraflarla bu anıları ölümsüzleştirebilirsiniz.

İzmir için eğer ayıracak vaktiniz varsa, kesinlikle sizi hayal kırıklığına uğratmayacak.

 

Mövenpick Hotel İzmir ve diğer İzmir mekanları için www.otuzbeslik.com 'u takipte kalın.

 

 

 

 

 

 

Restoran
Kahvaltı
Brunch
Tatlı
Akşam yemeği
Kokteyl
Full bar