Mekanlar

Balıkçı Niyazi

Yeri

Iletişim Bilgileri

Özellikleri

  • 7.4
  • Fiyat
  • Facebook puanı 4.7
  • Google puanı 4.4

Fotoğraflar

Hakkında

Alaçatı Port son zamanların en revaçta yerlerinden bir tanesi. Gerek alışveriş, gerekse eğlence anlamında tüm beklentilerinize cevap veren bu alanda Rahmi Koç'un Çeşme'deki tercihi Balıkçı Niyazi de bulunmakta.

Aileler, çiftler ve arkadaş gruplarıyla birlikte kaliteli vakit geçirmek istiyorsanız Balıkçı Niyazi'den başkasını aramayın. Muhteşem deniz manzarası eşliğinde ustaca pişirilmiş birbirinden taze balıkların keyfini çıkarabileceğiniz bu seçkin mekanın yaklaşık 40 farklı soğuk mezesi bulunmakta. Mekanın çalışanları size balığınızı seçerken ve meze seçimlerinizde çeşitli bilgiler sağlayarak yardımcı oluyorlar.

Popülerliği dolayısıyla çok tercih edilen bu mekanda rezervasyon yaptırmadan yer bulmanın çok zor olduğunu vurgulamak isteriz. Ücretsiz kablosuz internet servisi de mevcut.

Balığı dışında en çok tavsiye edilen ve gecenin sonunda yemenizi önerdiğimiz çikolatalı suflesi müdavimlerinin Balıkçı Niyazi'den vazgeçememelerini sağlamak konusunda usta. Tabii ki sufle dışında kazandibi ve çıtır helva gibi diğer klasik Türk mutfağı tatlılarıyla da gecenizi sonlandırabilirsiniz. Seçkin ve sakin bir mekan olması dolayısıyla rakı balık keyfi için mükemmel bir mekan. Sigara içmeyi arzulayanlar için dış mekanı da bulunmakta. Dış mekanı denize sıfır konseptine yeni bir boyut kazandırmış. Park halindeki teknelere 1-2 metre uzaklıkta oturmanın verdiği duygu gerçekten paha biçilmez.

Balıklar arasında en fazla olumlu geri dönüş alan ahtapot, levrek ya da trança balığını mutlaka denemelisiniz.

Gecenizin sonunda arkadaşlarınızla biraz daha kalıp eğlenmeye karar verirseniz yürüme mesafesindeki Öküz, Tren ve Tektekçi gibi Çeşme'nin gözde gece mekanlarında eğlenceye kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Eğer tatiliniz için Çeşme Alaçatı'yı seçtiyseniz, seçkin bir damak tadınız varsa ve aileniz veya arkadaşlarınızla kaliteli zaman geçirmek istiyorsanız Balıkçı Niyazi tam size göre.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

 

Şu anda bir etkinlik yok

Hakkındaki Yazılar

Eklememizi istediğin mekanı bize öner, ekleyelim.

Twitter'da Balıkçı Niyazi