Optimum Outlet

Beyazevler Mahallesi, Akçay Cd. No:101, 35410 Gaziemir/İzmir, Türkiye

2004 yılında İstanbul ve Ankara'daki şubeleri açılan, 2012'de ise İzmir'de hizmete başlayan Optimum Outlet Alışveriş Merkezi geride kalan 4 yılda, her gün gelen binlerce müşterisine gerek mağazaları olsun, gerek sineması olsun, gerekse de cafe ve restoranlarıyla olsun en iyi ve en kaliteli hizmeti sağlamaya devam etmektedir. 

Gaziemir'deki Optimum Outlet, İzmir'in Çeşme, Gümüldür, Urla, Özdere gibi önemli tatil güzergahlarına ve Adnan Menderes Havaalanı'na giden yolun üzerinde yer almaktadır. Bu açıdan ister yolculuk öncesi alışveriş olsun isterseniz de yolculuk arasında mola verip yemek yemek için olsun uğrayabileceğiniz en iyi yerin Optimum Outlet olduğunu söylemek gerekiyor. 

Optimum Outlet'in mimari tasarımı, hedeflediği kaliteli hizmetin bir parçası adeta. 135 bin metrekarelik geniş alanı sayesinde İzmir'deki en ferah alışveriş merkezlerinden biri olan Optimum'un farklı tarafları farklı temalarla göz alıyor. Gaziemir'e bakan tarafta sarı yapraklı ağaçlarla donatılmış olmanın yarattığı sonbahar teması hakimken, çevre yoluna bakan tarafta ise yeşil renkli ağaçlar ve çiçeklerin etkisiyle ilkbahar teması hakim. Ayrıca Optimum, 1500 araç kapasiteli otoparkıyla da müşterilerinin park yeri sıkıntısı yaşamamasını sağlıyor. 

Öncelikle Optimum'da 163 farklı mağazanın olduğunu söylemek gerekiyor. Özellikle giyim mağazaları konusunda Optimum, İzmir'de en fazla seçeneğin olduğu yer olarak göze çarpıyor. Ülke çapında ve dünyaca ünlü bir çok markanın şubesinden rahatlıkla alışveriş yapabilirsiniz burada. Ayrıca İzmir'deki en büyük Migros şubesi olan 5M Migros'tan her türlü ihtiyacınızı karşılayabilirsiniz. 

Optimum, cafe ve restoran konusunda da İzmirlilere en iyi seçeneği sunuyor. 1400 kişilik yemek alanı ve b, rahat ve kaliteli yemek hizmeti sağlıyor. Bununla beraber içindeki birçok cafede arkadaşlarınızla buluşabilir, şehrin en güzel kahve ve çayını içebilirsiniz. 

Optimum'un, 392 metrekarelik buz pateni sahasıyla İzmirlilere eğlence ve spor imkanı sunduğunu da söyleyelim. Dört mevsim boyunca çocuk, genç ve yetişkinlerin kullanımına açık. 

Optimum Outlet, sunduğu hizmetlerle tüm İzmirlilerin hem ihtiyaçlarına cevap veriyor, hem de sosyal ve kültürel bir yaşam alanı sunuyor. 

İzmir'deki alışveriş merkezleri ile ilgili daha çok şeyi öğrenmek istiyorsanız mutlaka 
www.otuzbeslik.com'a uğrayın.

 

Kartla ödeme
American express