Otel Marla

Vali Kazım Dirik Cd No:7, 35210 Konak/İzmir

Otel Marla, şehir merkezinde bulunan 4 yıldızlı bir otel. Fuar alanına yürüme mesafesinde bulunan otel, toplu taşım araçlarına, pasaport vapur iskelesine ve denize 50 m. uzaklıkta bulunuyor. Uluslararası Adnan Menderes Havaalanı'na 17 km. mesafedeki Marla'nın bir üst sokağından da Havaş servisleri kalkmakta. Efes, Kuşadası ve Çeşme'ye de 90 km. uzaklıkta ve Bodrum'a yakındır.

İzmir'in merkez otellerinden biri olan Otel Marla, 2011'de el değiştirmiştir. Böylece, yaptığı değişikliklerle , İzmir'in köklü otellerinden biri olmasının yanı sıra, yenilikçi bir otel de olmuştur.

Ulusal ve uluslararası standartlarını koruyup, Türk misafirperverliğiyle harmanlayan Marla, marka değerini koruyarak İzmir'in yıllanmış otellerinden biri olarak yoluna devam etmektedir.

Otel Marla, turizm açısından oldukça değerli bir ülke olan Türkiye'de yeni hedefler amaçlamaktadır.

Odalarına bakacak olursak, 18 m2 - 25 m2 arası değişen standart odaları, hijyenik ve ferahtır. Şehir manzaralı bu odalar sigara içilen ve içilmeyen olarak değişebilirken; tek, iki ve üç kişilik olarak da değişebilmektedir. Ayrıca odaları,elektronik kasa, çay ve kahve yapmak isteyen misafirler için kettle ve full buklet bulundurmaktadır. SSız ve LC

Supeirior odaları standart odalardan daha geniştir ve şehir manzaralıdır.

Suite odaları ise 30 m2 genişlikte ve oldukça ferahtır. Oturma grubu bulunduran suitler, balkonlu, tamamen körfez ve şehir manzaralıdır. Lcd televizyonlarda tüm uydu kanalları bulunmaktadır. Banyolardaki jakuzileriyle günün yorgunluğunu atmakta cabası. Kablosuz internet imkanı bulunan odalarda konforun keyfini çıkarabilirsiniz.

Talebe göre oturma düzenin değiştirilebildiği toplantı odaları, her türlü teknolojik donanıma sahiptir. Kablosuz internet imkanıyla, misafirlerin ofislerini aramamaları sağlanmaktadır.İşinin ehli personeliyle, her türlü etkinlik için konferans ve toplantı odalarında kullanacak misafirleri için her türlü ayrıntı düşünülmüştür.

Evlenecek çiftlerin, dünya evine girerken hayatlarının en güzel günü olması ve tüm kaygılardan uzak olmaları için elinden geleni yapan Marla Otel, hayalleri gerçekleştirmek için o gün de misafirlerinin yanında. Görkemli bir düğün, aileler arasında yapılacak bir kutlama ya da yakın dostlarla yenilecek bir yemek olsun, Marla Otel bu özel günde yanınızda olmaktan mutluluk duyacaktır.

İzmir mekanları ve diğer otelleri için www.otuzbeslik.com 'u takip etmeye devam edin.

 

 

 

Kahvaltı
Brunch
Tatlı
Akşam yemeği
Kokteyl
Full bar