Paparazzi

Sakarya Mahallesi, Ayayorgi Yolu D:11, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Türkiye'nin en büyük ve en popüler şehirlerinden biri olan İzmir, her mevsim çok güzel. Ama kabul edelim, yazın daha güzel.  Sokakları, caddeleri, mekanları daha eğlenceli, daha cıvıl cıvıl oluyor yazları. Fakat en önemlisi, senenin bu zamanları İzmir'in ve ilçelerinin plajları dolup taşıyor.

 

Plajları dolup taşan bu ilçeler arasında, kuşkusuz en önemli olanı Çeşme. Sadece İzmir'in değil, Türkiye'nin de sayılı yazlık yerlerinden biri olan Çeşme, bu dönemlerde deniz, kum, güneş ve eğlencenin ana mekanlarından biri oluyor. Kısacası, Çeşme özellikle yaz aylarında İzmir'in parlayan yıldızı oluyor.

 

Aya Yorgi Koyu'ndaki Paparazzi ise Çeşme'nin parlayan yıldızı olarak göze çarpıyor. 31 yıldır Çeşmelilere ve Çeşme'ye gelenlere hizmet veren mekan,  gündüz plaj akşam ve gece ise gece kulübü ve lounge olarak müşterilerine en iyi hizmeti veriyor. Paparazzi'nin restoran kısmının gün içinde sürekli açık olduğunu da ekleyelim.

 

Paparazzi'nin en çok sevilen içecekleri arasında harika kokteylleri ilk sırayı alıyor. Müşteriler en çok meyve kokteylini tercih ediyorlar. Ayrıca şarapları da buraya gelen herkesin favorisi. Özellikle kırmızı şarapları akşamları fazlasıyla rağbet görüyor. Bu yüzden kesinlikle denemenizi öneririz. Bu arada, eğer alkolsüz içecek arayışındaysanız Paparazzi'nin harika frozenlarından birini ya da limonatasını deneyebilirsiniz.

 

Burası tabii ki sadece içecekleriyle meşhur değil. Harika yemekleri de müşterilerini cezbediyor. Paparazzi'ye gelenlerin favorisi pizzalar. Hellim peynirli pizza ve pizza funghi en çok tercih edilenler arasında.

 

Yiyecekleri ve içecekleri dışında, Paparazzi sabah güneş altında plajda uzanmak ya da sahilde yüzmek için de harika bir yer. Eğer gece hayatını tercih ediyorsanız canlı müzik eşliğinde ister barda oturarak isterseniz de dans ederek eğlenebilirsiniz.

 

Canlı ve samimi ortamıyla Paparazzi her gün saat 10:00-04:00 arası hizmet veriyor. Eğer Çeşme'ye yolunuz düşerse, Paparazzi'ye kesinlikle uğrayın.

 

Paparazzi ve İzmir'deki diğer eğlence mekanları hakkında daha çok şey öğrenmek istiyorsanız www.otuzbeslik.com 'u takipte kalın.

 

Kartla ödeme