Pasarella Restoran

Ardıç, 5438 Sok. No:7, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Çeşme Pasarella Restaurant 'da kendinizi şımartmak, tadı damağınızda kalacak lezzetleri, güler yüzlü insanların sunumuyla, günbatımının keyfini yaşayabilirsiniz. Pasarella kara ve denizi birleştirmek için köprü görevi gören, deniz araçlarında yardımcı bir parçadır. 2006 yılından beri Pasarella Restaurant da, kara ile deniz birleştiren doğasıyla müşterilerine güzel bir manzara sunuyor.

120 kişilik mekanda, Fransız ve Alman mutfağı olmak üzere ağırlıkla et yemekleri sunulmaktadır. İsviçre mutfağındansa et, peynir ve çikolata fondü çeşitleri ikram ediliyor. Organik ürünlerle yapılan yemekleri, gönül rahatlığı ile yiyebilirsiniz. Çeşme Ardıç Mevkii 'nde konuşlanmış Çeşme Pasarella Restaurant, BÜKAŞ yağları ve Necdet Bükey Çiftliği 'nin mahsulü organik ürünlerle yapılan gurme yemeklerin tadı damağınızda kalacak.

Çeşme Pasarella Restaurant; tepe üzerinde, geçmişe dair çizgiler taşıyan öğelerle inşa edilmiş. Yerli ve yabancı şarap ve içki menüsüne, leziz yemekleri, tatlıları, kahveleri ve kokteylleri de eklenince ortaya bir lezzet şöleni çıkıyor.

Otantik bir taş binaya sahip Çeşme Pasarella Restaurant, doğası ve romantik müzikleriyle hisli duygular yaşamak isteyenlerin adeta ruhuna dokunuyor. Mekan yazları her gün, kışları ise yalnızca hafta sonları hizmet veriyor. Yazın güneşin batışı, kışınsa şömine başı keyfini yaşayabilirsiniz.

Yazın eşsiz doğasıyla Ilıca Koyu 'nu kucaklıyor mekan, kışınsa gürül gürül yanan şöminenin başında, ertesi günü çağırmak isterseniz Pasarella'yı seveceksiniz. Sevdikleriniz ya da özel konuklarınızı ağırlayabileceğiniz Pasarella Restaurant'da ayrıca gezebileceğiniz bir de sanat galerisi bulunuyor.

Otantik ortamı, yeşille mavinin bütünleştiği manzarası, organik lezzetleri sıcak ve güler yüzlü ilgisiyle Çeşme Pasarella Restaurant'a Çeşme'nin kalabalığından biraz kopmak, kafa dinlemek ve eşsiz lezzetlerin keyfine varmak isterseniz, uğramanızı tavsiye ederiz.

 

 

 

Brunch
Tatlı
Akşam yemeği
Kokteyl
Full bar