Petshop Zoo

Kazımdirik Mahallesi, 184 Sok. 48/A, 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

1996 yılından itibaren pet shop sektöründe geçmişi olan firmamız, 2009 yılı itibari ile Pet Shop Zoo adı altında faaliyet göstermeye devam etmektedir.

Politikamız kalite, güven, dürüstlük ve müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuştur.

Siz hayvanseverlerin en ekonomik şekilde faydalanması için en kaliteli ürünleri en uygun fiyatlara sizlere sunmaktayız. Kesinlikle müşteri memnuniyeti ve prestijimiz bizim için önceliklidir.

Firmamız Ege Bölgesi’nin en büyük, en lüks ve en modern 2 mağazasına sahiptir. Firmamız siz hayvanseveler sayesinde petshop sektöründe sözü geçen bir firma haline gelmiştir böylece siz müşterilerimize kaliteyi ucuza evcil dostlarımız için temin ettirebilmekteyiz. Bornova ve Güzelyalı şubelerimizde her türlü evcil hayvan ve ürünlerini bulma imkanına sahipsiniz.

Hepsi konusunda uzman deneyimli personelimizle sizlere en iyi şekilde hizmet etmeye çalışmaktayız. Siz değerli müşterilerimiz alışveriş öncesi veya sonrası (Bornova Mağaza) havuzlu bahçemizde çayınızı yudumlarken dilerseniz bahçemizin diğer bölümünde kapalı alanda evcil hayvanınızı misafir edebiliriz.

Mağazalarımız her türlü evcil hayvanı ve bakım ürünlerini bünyesinde en uygun fiyatlarda bulundurmaktadır. Mağazalarımızda bulunan kedi ve köpeklerimizin sağlığı her gün veteriner kontrölünde olup zamanı gelen tüm aşı ve bakımlar yapılmaktadır. Kedi ve köpeklerimiz yaşam garantisi altında satılmaktadır. Ve yaşamları boyunca ırk garantisi verilmektedir. Ayrıca dünyaca ünlü kedi ve köpek mamalarının yanı sıra her türlü kaliteli kedi-köpek malzemelerini de mağazalarımızdan temin edebilirsiniz. Sürüngen ve kanatlı (papağan vs.) canlılarımızın resmi evrakları cites belgeleri, bilezikleri ve künyeleri mevcuttur. Kemirgen evcil hayvanlarımızı karantina döneminden geçirdikten sonra satışa sunmaktayız. Tüm canlılarımızın satışı ve barındırılması Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı’nın yönetmeliğine göre yapılıp satışları resmi satış sözleşmeleriyle yapılmaktadır. Ayrıca bünyemizde olan Akvaryum-Ark firması olarak tuzlu su akvaryumunda oldukça iddialı ve Ege Bölgesi’nin en zengin çeşitleriyle her türlü mercan ve balığı temin edebilmekte, özel canlı siparişi almakta ve akvaryum kurumları yapmaktadır.

Mağazalarımızdan sadece alışveriş etmekle kalmayıp aynı zamanda bilgili ve deneyimli personelimiz tarafından gereken her türlü bilgiyi de temin edebilirsiniz. Şirketimiz kurulan akvaryumların periyodik bakımını da yapmaktadır. Mağazalarımızda her türlü tatlı su balığı, bitkisi ve diğer ender türleri de barındırmaktayız. Akvaryumunuz için her kalitede ekipman mevcut olmakla beraber zevkinize göre akvaryumunuzu dekore edebileceğiniz çeşitli ürünler de bulundurmaktayız.

Müşterilerimize kolaylık olması açısından şirket araçlarımızla ürün nakilleri yapılmaktadır.

Lütfen kısırlaştırma yanlısı olalım düzensiz ve gereksiz üremeyi durduralım. Lütfen önce barınaklardan evcil dostlarımızı edinmeye çalışalım, onlarında bir yuvaya ihtiyaçları var. Lütfen alış verişlerimizi bu işi profesyonel, düzgün, hakkını veren Tarım ve Köy İşleri ruhsatı olan yerlerden yapalım.

Hedefimiz % 100 müşteri memnuniyetidir.

Kartla ödeme
American express