Mekanlar

Meyhane Piero

Kapalı

Yeri

Iletişim Bilgileri

Özellikleri

  • 7.1
  • Fiyat
  • Foursquare puanı 8.0
  • Google puanı 4.0
  • Rezervasyon
  • Kartla ödeme
  • Dışarda oturma
  • Akşam yemeği
  • Teslimat

Fotoğraflar

Hakkında

İzmirlilerin Alsancak'ta arkadaşlarla vakit geçirmek için tercih ettiği mekanlardan biri olan Kıbrıs Şehitleri'nde bulunan Meyhane Piero kalite ve rahatlık sunduğu için en çok tercih eden meyhaneler arasında hızla yükselmekte. Konumu açısından Alsancak Vapur İskelesi'ne yürüme mesafesinde bulunması dolayısıyla bu mekana ulaşım gerçekten çok kolay.

Mekan iç ve dış bölümlerden oluştuğu için sigara içmek isteyenler için ideal olan Meyhane Piero, hızlı servisi ve güleryüzlü personeli ile size unutamayacağınız bir gece yaşatmanın garantisini veriyor. Son senelerde İzmir'de artan meyhane kültürü sayesinde ünlenen meyhanelerden biri olan bu mekanın yemekleri, aldıkları güzel yorumları gerçekten hak ediyor.

Yemeklerinin kalitesi açısından meyhaneler arasında seçkin bir pozisyonda bulunması nedeniyle adeta bir müşteri mıknatısı olması bizi hiç şaşırtmıyor. Meyhane Piero'nun iç dekorasyonu çok seçkin bir restoranı andırıyor ve bunu içeri girdiğiniz andan itibaren hissetmeye başlıyorsunuz. İçerisinde bulunan şöminesi ile soğuk kış gecelerinde hem içinizi ısıtıyor hem de şömineden gelen odun kokusuyla sizleri büyülüyor.

Müdavimleri Meyhane Piero'nun en çok canlı müziğine, yemeğine ve dekorasyonuna bayılıyorlar. Ayrıca servis hızı mekanın popülerliği göz önüne alınacak olursa gerçekten çok hızlı. Personel bu yoğun tempoya rağmen ilgili ve güleryüzlü kalmaya devam ediyor, ki bu meyhane seçimi yaparken göz önüne almanızı önerdiğimiz bir nokta. Meyhane Piero'nun fiyat kalite ilişkisi de müşterilerinden onay almış.

Eğer siz de arkadaşlarınızla buluşmalarınıza biraz daha değişik alternatifler arıyorsanız, monoton buluşmalardan bıktıysanız ve değer verdiğiniz dostlarınızla samimi bir ortamda bir araya gelerek birlikte doyasıya eğlenmek istiyorsanız Meyhane Piero tam sizlik bir mekan.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

 

Şu anda bir etkinlik yok

Eklememizi istediğin mekanı bize öner, ekleyelim.

Twitter'da Meyhane Piero