Pino Restoran

Yakaköy Mahallesi, Yaka Cad. No:5, 35040 Bornova/İzmir, Türkiye

Son yıllarda İzmirliler için çok popüler bir merkez haline gelmiş olan Çiçekliköy'de değişilmez bir adres Pino Restaurant. Yoğun ve yorucu geçen haftanın stresini bol oksijen ve yeşilin huzuru ile atmak isteyen İzmirliler haftasonu kahvaltıları için burayı seçerek en doğru kararı vermiş oluyorlar. Geniş bahçesi, sınırsız seçenekleri ve doyulmaz lezzetleri ile Pino, kısa zamanda İzmirlilerin vazgeçilmezleri arasında girmiş durumda.

Pazar günleri aile ve dostlarla yapılan uzun kahvaltılarla güzeldir. Pino Restaurant bunun için en doğru adreslerden biri. Dört mevsim açık olan mekanda güne Ege'nin muhteşem lezzetlerinden oluşan zengin bir serpme kahvaltı menüsü ve sıcacık semaver çay ile başlıyorsunuz. Yazın bahçede, kışın ise şömine başında anlatılmaz bir keyif sizleri bekliyor. Çıtır çıtır ekmekler, börekler, sayısız peynir çeşidi, tadına doyum olmayan reçeller ve Ege'ye has birçok sürprizi ile Pino, müdavimlerine adeta bir lezzet şöleni sunuyor.

Hızlı ve güleryüzlü servisi, uygun fiyatları, sürpriz ikramları, temizliği ve kaliteli lezzetleri ile popülerliğini yıllardır koruyan mekanı sadece kahvaltıdan ibaret sanıyorsanız çok yanılıyorsunuz. Kahvaltı sadece başlangıç; Pino, günün geri kalanında da size bambaşka keyifler sunmaya devam edecek. Bahçede mangal keyfi Pino'nun alameti farikalarından bir diğeri. Taptaze etler, mezeler ve dostlarınızın hoş sohbeti ile bir İzmir klasiği olan rakı keyfini bir de Pino'da yaşayın. Güveçte kokoreçi tatmadan ise sakın dönmeyin.

Pino Restaurant çocuklu aileler için de birçok farklı olanak sunuyor. Çocuklar için oyun parkı ve at binme imkanı sayesinde aileler dopdolu ve keyifli bir haftasonu geçiriyor.

Çiçekliköy'de doğa ile baş başa bir haftasonu için Pino'ya mutlaka gitmelisiniz.

İzmir ve çevresindeki mekanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

Kartla ödeme
American express