Piyano Butik Ofis

Alsancak, 1481. Sk. No:9, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

Başlık, Harvard Business Review’da yer alan bir makaleden.  Aynı makalede şöyle diyor:  “Facebook yakında binlerce çalışanını neredeyse bir kilometre uzunluğundaki tek bir odaya yerleştirecek. Yahoo, en iyi kararların ve iç görülerin koridorda ya da kafeteryada yapılan konuşmalarda ortaya çıktığı gerekçesiyle mobil çalışmaya geri döndü. Samsung yöneticileri, katlar arasındaki geniş dış mekanların çalışanları ortak alanlara çekmesini ve mühendislerle satışçıların sosyalleşmesini umuyor.”  İnovasyon, performans, yaratıcılık ve üretkenlik ile kişisel etkileşimler/sosyalleşme arasındaki bağlantı  yukarıda adı geçen büyük şirketlerin yeni araştırma ve uygulama konusu haline gelmiş durumda. Ofis tasarımı yapan mimarlara büyük iş düşüyor.  

Piyano Butik Ofis,  İzmir’de ortak çalışma alanlarına sahip ilk hazır ofis; hazır ofislerin butiği  Kendi işinizi yapıyorsanız ve bir ofisiniz yoksa ya da var olan ofisinizden maddi/manevi memnun değilseniz, sizi farklı bir çalışma anlayışıyla tanıştırmak isteriz.  

İzmir’e özgü mimarisini koruyan bir binada,  standart ofislerden çok farklı bir dekorasyonda, sizin için seçtiğimiz tasarım ofis ürünlerinin bulunduğu  bir ortamda çalışmak ister misiniz?   Ofisinizde sizin gibi çalışan, benzer ya da  farklı alanlardan girişimci ve tasarımcılar olsa,  kurumsal firmalar ya da sivil toplum kuruluşları arada toplantı yapmaya gelse;  iş yaşamı ya da sosyal etkinlikler ile ilgili  sohbetler açılsa memnun olur musunuz?  Ofisinizde size özel piyano dinletileri, resim ve fotoğraf sergileri yapılsa; her ay İzmir’deki sanat etkinlikleri sizin için takip edilse ve size bilgi verilse hoşunuza gider mi ?  Sizi ve bazen misafirlerinizi, her gün,  güler yüzlü Piyano Butik Ofis ekibi karşılasa, size yardımcı olabilecekleri alanlarda onlara başvursanız, hep çözüm odaklı bir ekiple çalışsanız nasıl olur ? 

Sorularımıza olumlu yanıtlar veriyorsanız, siz düşünce olarak Piyano Butik Ofis’e özgü çalışmaya hazırsınız demektir. Üyeliklerimizle ilgili detaylı bilgi almak için bize e-posta gönderebilir, telefon edebilirsiniz. Ama biz buraya gelip yeni ofisinizi görmenizi tercih ederiz. Sizi bekliyoruz…

Kartla ödeme