Point Bornova

No:, Yeşilova Mahallesi, 174. Sk No:135, 35080 Gökdere/Bornova/İzmir, Türkiye

2013 yılında "Yaşam-Eğlence-Spor-Alışveriş" deneyimlerini bir arada sunmak amacıyla hizmete başlayan Point Bornova, geride kalan üç yılda hedeflerini tutturmuş gözüküyor. 23 bin metrekarelik geniş alanıferah, dinamik ve rahat sokakları, 14 tanesi dünyaca ünlü 108 mağazası, yemek ve eğlence alanları ve sineması ile İzmirlilere sosyal ve kültürel anlamda yeni fırsatlar sunuyor. Bununla beraber stüdyo, 1+1, 2+1 ve 3+1 dairelerin bulunduğu rezidansı ile İzmirlilere farklı bir yaşam alanı da vaat ediyor. 

Point Bornova, "Dağ, deniz, şehir" olmak üzere üç farklı tema üzerine kurulmuş bir yaşam merkezi. Alışveriş merkezinin 45 saniyede açılıp kapanabilir tavanı sayesinde dört mevsimi bir arada yaşayabiliyorsunuz. Kısacası, Point Bornova misafirlerine sadece İzmir'de değil, Türkiye'de de eşine az rastlanır bir alışveriş keyfi sunuyor. 

Point Bornova'daki mağazalar, İzmirlilerin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak amacıyla açılmış yerler. Özellikle giyim konusunda dünya çapında markaların mağazaları, İzmirlilerin yeni trendleri rahatlıkla takip etmelerini sağlıyorlar. Bunun dışında teknoloji mağazaları sayesinde yeni teknolojilerle erken buluşabiliyorlar. Bununla beraber, alışveriş merkezi içindeki kitap mağazaları sayesinde aradıkları birçok kitabı veya dergiyi bulabiliyorlar. Ayrıca içindeki Carrefour sayesinde, tüm ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri süpermarket hizmetinden de yararlanıyorlar. 

Point Bornova'daki cafe ve restoranlar da birinci sınıf hizmet sunuyorlar. Geniş bir terasa sahip yemek yeme alanındaki birçok gurme restoran sayesinde, İzmirliler ayrıcalıklı bir yemek hizmeti alıyorlar. Ayrıca gerek alışveriş merkezi içindeki, gerekse de  sokaktaki cafelerde de dostlarıyla buluşup sosyalleşme imkanı buluyorlar. 

Point Bornova, İzmirlilere en son teknolojinin bulunduğu sinema hizmeti de sunuyor. Point Bornova'daki Cinemaximum, İzmir'in ilk VIP sineması olma özelliğini taşıyor. VIP sinema, sinemaseverlere daha büyük perdede daha gerçekçi görüntüler ve 360 surround ses sistemini sunuyor. 

Bornova'da 4174 Sokak'ta yer alan Point Bornova, haftanın her günü saat 10:00-22:00 arası misafirlerini bekliyor. 

Point Bornova ve İzmir'deki diğer alışveriş merkezleri ile ilgili merak ettikleriniz için 
www.otuzbeslik.com'a uğrayın.

 

Kartla ödeme