Pub Borsa - Alsancak

Alsancak Mahallesi, Muzaffer İzgü Sk., 35220 Konak/İzmir, Türkiye
+905346536107 arama yap

Borsa kelimesi yıllardır hayatımızda. Sabah borsa haberleriyle uyanır, akşam borsa haberleriyle yatarız. Dolar ne kadar olmuş, altın fiyatları ne durumda hemen hemen hepimizin aklını her gün kurcalar. Sonuçta borsada, genel tabirle fiyatlar yükselir ya da düşer.

 

Peki ya gittiğiniz eğlence mekanı borsa olsa' Yediğiniz yemekler ya da içtiğiniz içeceklerin bir taban fiyatları olsa ve arz-talep dengesine göre bu fiyatlar değişse nasıl olur' İzmir'de olup bunun nasıl olacağını merak eden varsa mutlaka Alsancak'taki Pub Borsa'ya uğrasınlar.

 

Pub Borsa, kurucularının deyimiyle ülkede eğlenceye endeksli tek içki borsası. Buradaki mantık, bahsettiğimiz gibi arz ve talep ilişkisiyle yürüyor. Mekan içindeki panodan içkilerin fiyatlarını takip eden müşteriler, eğer burada kaldıkları sürede akıllı hamleler yaparlarsa hesap öderken kârlı bir şekilde masadan ayrılabiliyorlar. Örneğin Pub Borsa'ya kalabalık bir arkadaş grubuyla geldiniz ve hepiniz bira istiyorsunuz. Mekanda kaldığını süre içinde hepiniz biraları teker teker söylerseniz (başkalarının da aynı zamanda bira siparişi verdiğini düşünürsek) fiyatlar yükseliyor. Bu açıdan zarardan kurtulmak için içinde bira bulunan ve bunu soğuk tutan mekanizması olan makinadan isterseniz, fiyat artışından etkilenmiyorsunuz. Kısacası Pub Borsa size gerçek borsa ortamını farklı bir şekilde yaşatıyor.

 

Tabi ki Pub Borsa'nın sadece fiyat sistemi ile ilgi çekmiyor. Mekanın kokteylleri müşterileri tarafından oldukça seviliyor. Özellikle fındık kokteyli ve sex on the beach herkesin favorisi olarak göze çarpıyor. Ayrıca piyasayı takip ettiğinizde çok uygun fiyata içebileceğiniz biraları ve yanındaki turşu ikramıyla da adeta gönülleri fethediyor burası.

 

Fiyatları oldukça uygun olan mekan, kapalı ortamda kalmayı sevmeyenler için harika bir teras ortamı da sağlıyor. İzmir'de Farklı bir eğlence ortamı arıyorsanız Kıbrıs Şehitleri Caddesi'nde her gün saat 04:00'e hizmet veren Pub Borsa'ya mutlaka uğrayın.

 

Pub Borsa ve İzmir'deki diğer eğlence mekanları hakkında daha çok şey öğrenmek için www.otuzbeslik.com'u takip edin.

Akşam yemeği
Happy hour
Kokteyl
Full bar
Şarap