Ramada Plaza İzmir

1267 Sokak No:12 Konak/İzmir

Ramada Plaza İzmir Otel; misafirine öner veren, takım ruhunu benimsemiş, çevreye duyarlı ve kalite standartlarını yüksek tutan, hızla büyüyen, hizmet zincirini bulunduğu bölgede en iyi şekilde temsil etmeye özen gösteren bir işletme.

İnsanların konaklamaya geldiği gerçeğini göz önünde bulundurarak güvenirlilik ilkesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak, hizmet kalitesi ve markasıyla adını konaklama sektörüne altın harflerle yazdırmak hedefinde.

Ramada Plaza İzmir Oteli, İzmir'deki İzmir Uluslararası Fuar Alanı'nın tam karşısındaki konumuyla, şehrin bir çok yerine yürüme mesafesinde. Stresli iş gününün ardından rahatlayacağınız, şık ve modern olarak dizayn edilmiş, 15 Executive suite, 12 Corner suite olmak üzere toplam 207 oda, 414 yatak kapasitesine sahiptir. Ayrıca; sigara içilen ve içilmeyen, aileler için özel geçişli odaları ve engelli misafirleri için özel oda alternatifleriyle, huzurlu ambiyansı, konukseverliği, 24 saat hizmet anlayışıyla konuklarını memnun etmeye çalışmaktadır.

Konaklamanın dışında güzel şeyler de yemek isterseniz Yakut Restoran'da sizin için düşünülmüş bazı alternatifler var. Uluslararası marka konseptine uygun, hizmet ve kalite standartlarında İzmir için özel hazırlanmış leziz sunumlar var.

Hafta içi 07 : 00 - 10 : 00 arası masa servisi çay ve kahve servisi yapılmakta. A La Carte servis ise 12 : 00 - 23 : 00 saatleri arasında. Erken kahvaltı sabah 05 : 00 'de Lobby barda çay, kahve, kek ve kurabiye ikramıyla yapılıyor.

Hafta Sonu Pazar günleri Brunch var. 11 : 00 - 14 : 00 arasında masa servisi çay ve kahveyle. A La Carte servis yine 12 : 00 - 23 : 00 saatleri arasında. Erken kahvaltı da yine sabah 05 : 00 'de Lobby barda çay, kahve, kek ve kurabiye ikramıyla yapılıyor.

Yeşim Toplantı Salonu'na gelince Ramada Plaza İzmir'in beş farklı büyüklükteki toplam 417 m2'lik toplantı salonları son teknolojiyle donatılmış toplantı sistemlerinden oluşuyor. İş toplantıları, özel kutlamalar ya da organizasyonlar için tasarlanmış Yeşim Toplantı Salonu'nda 200 kişilik toplantı odaları bulunuyor. Profesyonel ekibi ile misafirlerinin etkinliklerinin sorunsuz bir şekilde gerçekleşmesine yardımcı oluyor.

Ramada Plaza Ramada Otel ve daha fazla İzmir mekanı için www.otuzbeslik.com 'u takipte kalın.

 

 

Kahvaltı
Brunch
Tatlı
Akşam yemeği
Kokteyl
Full bar