Red Cat

1807 Sok. No:22/B

İzmir'in en sevilen, en popüler yerlerinden biri olan Bostanlı adını eskiden büyük bir kısmını kaplayan bostan tarlalarından alır. Bu güzel semt özellikle bahar aylarında dolup taşar. Sahili, caddeleri havalar güzelleştikçe adım atılamayacak derecede kalabalıklaşır, cıvıl cıvıl olur.  Bütün bu güzellikleriyle Bostanlı İzmir'in en güzel ve en yaşanılası yeri dersek, pek de yalan olmaz.

 

Bostanlı'nın sadece caddeleri ve sahili güzel demek biraz haksızlık olur. Güzel apartmanlarından da bahsetmemiz lazım. Hatta güzel binalarından ve mekanlarından da. Görenlerin, sürekli mimari açıdan güzelliğini vurguladığı bu mekanlar da Bostanlı'ya ayrı bir hava katıyor.

 

İzmir'in güzel semti Bostanlı'nın en gözde mekanlarından biri ise hiç kuşkusuz RedCat Bistro & Lounge. İzmir'in yerlilerinden Bora Özalp ile İstanbullu ortağı Bülent Özben RedCat'i 2013 yılında açmışlar.

 

RedCat'ten bahsederken menüdeki harika yemekleriyle söze başlamamız gerekiyor. Yemekler menüde 'Doyuranlar' başlığı altında yer alıyor. Acı severler için Mexican RedCat'i kesinlikle öneriyoruz. Ayrıca buraya gelmişken ızgara bonfile denemeden ayrılmayın, zira müşteriler ısrarla öneriyorlar.

 

RedCat sadece yemekleriyle meşhur değil tabi ki. Mekan,  kokteylleriyle de meşhur. En çok tercih edilen kokteyl ise, mekan ile aynı ada sahip olan RedCat kokteyl. Ayrıca mutlaka caipirinha kokteylini de deneyin, pişman olmayacaksınız. Birçok kokteyl ve içecek seçeneğini 'İçirenler' menüsünde bulabilirsiniz.

 

Tabi ki RedCat'in müziklerinden de bahsetmemiz gerekiyor. Öncelikle sadece İzmir'in değil, Türkiye'nin en iyi DJ'lerini RedCat'te dinleme şansına sahipsiniz. Ayrıca Türkçe rock seviyorsanız da burası tam sizlik bir yer.

 

1807. Sokak No: 22/B'de yer alan mekan, hafta içi ve hafta sonu saat 15:00-02:00 arası hizmet veriyor. İzmir'deyseniz Bostanlı'yı mutlaka görmeli, Bostanlı'yı görmüşken de RedCat'e uğramalısınız.

 

RedCat ve İzmir'deki diğer eğlence mekanlarıyla ilgili daha çok bilgi almak için www.otuzbeslik.com'u mutlaka takip edin.

Happy hour
Kokteyl
Full bar
Şarap