Renaissance İzmir Hotel

Akdeniz Mah Gaziosmanpasa Bulvari No 16

Dünyaca tanınmış Marriott otellerinin butik otel zinciri Renaissance otellerinin bir şubesi de İzmir Konak'ta bulunmakta. Modern mimarisi ve sunduğu hizmetleriyle Renaissance İzmir Hotel 2013 yılının Eylül ayından beri misafirlerini ağırlamakta.

Otelin lobisine adım attığınız andan itibaren önceden yaşadığınız otel deneyimlerinden hiçbirine benzemeyecek bir yeniliğin farkına varıyorsunuz. Tasarım ve dekorasyonu açısından gerçekten de eşsiz bir otel. Konumu açısından da çok merkezi bir otel olan Renaissance İzmir, şehrin turistik alanlarını keşfetmek isteyenler için kusursuz bir ortam.

Renaissance İzmir Hotel bünyesinde tam 110 adet geniş ve zevkle dekore edilmiş şehir manzaralı oda barındırmakta. Bu otel odalarının bir özelliği de banyolarında bulunan geleneksel hamam kurnaları. Modern ve geleneksel ancak bu kadar uyum içerisinde olabilirdi. Odaların hepsinde klima, minibar ve ücretsiz kablosuz internet de mevcut.

Müdavimlerin Renaissance İzmir Hotel'de ev sevdiği özellik ise Shala Spa and Wellness adlı spa merkezi. Sanskritçe'de 'ev' ve 'Tohum ve Şefkat Tanrıçası' anlamına gelen Shala, evinizin ortamının rahatlığını ve konforunu size yaşatmak için tasarlanmış mükemmel bir vaha. İzmir şehir merkezindeki en büyük bay ve bayan hamamına sahip olmanın getirdiği ayrıcalık Renaissance İzmir Hotel'in İzmir'in en revaçta olan mekanları arasında yer almasını sağlamakta. Spordan vazgeçemeyen misafirleri için ise 24 saat boyunca otelin fitness merkezi hizmet vermekte.

Mekanın 8. katı yani çatı katında bulunan Skyfire Restaurant & Bar lezzetli yemekleri ve sanat eserlerini andıran kokteylleriyle konukların vazgeçilmezi. Ayrıca Renaissance İzmir Hotel'in ana restoranı. Bunun dışında otelin lobisinde bulunan R Lounge da sabah kahvesi keyfi ve akşamüstü eğlenceleri için ideal bir ortam sunmakta.

Geniş ve zevkli döşenmiş odalarının dışında misafirlerinin en beğendiği özelliklerinden biri olan Navigator adlı hizmeti ile Renaissance, konuklarının otelin çevresindeki görülmeye değer turistik yerlerin hepsini keşfettiğinden emin oluyor. Navigator programı kişiye özel bir tur rehberi işlevi görmekte, bu nedenle de İzmir'in tüm cevherlerini görmeniz için çok ideal bir hizmet. Güleryüzlü personeli ve yetenekli aşçılarıyla Renaissance İzmir Hotel hayallerinizi süsleyecek derecede kaliteli ve bu kalitesi göz önüne alınınca uygun fiyatlı bir otel. 

Eğer siz de İzmir'in güzelliklerini kolaylıkla ve doyasıya deneyimlemek istiyorsanız, aynı zamanda evinizdeki konforunuzu da özlüyorsanız Renaissance İzmir Hotel tam da size göre.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

 

Kartla ödeme