Sheraton Çeşme Hotel Resort & Spa

Celal Bayar Mahallesi, Sheraton Çeşme Hotel, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Türkiye'nin en büyük şehirlerinden biri olan İzmir, turizm konusunda da ülkenin öncü yerlerinden biri. Bu yüzden gerek şehir merkezinde, gerekse de ilçelerde dünyaca ünlü otel markalarının şubelerini görmek sürpriz oluyor. Bunlardan biri de Çeşme'de yer alan Sheraton Hotel. 

Çeşme şehir merkezine 3 km uzaklıkta yer alan Sheraton Hotel, deniz manzaralı 398 odaya sahip. Odalarda uydu kanallarının olduğu ve film seyredebileceğiniz tv, klima, kablolu internet, uluslararası arama da yapabileceğiniz telefon, mini bar, 24 saat oda servisi, uyandırma servisi gibi hizmetler yer alıyor. Farklı oda çeşitlerinde özel havuz seçeneğinin olduğunu da belirtelim. 

Hem açık hem de kapalı havuzu bulunan Sheraton Hotel'de ayrıca çocuk havuzunun da yer aldığını belirtmek gerekiyor. Ayrıca denize sıfır olan otelin, 300 metre uzunluğunda özel plajı da bulunuyor. 

Sheraton Hotel, yemek konusunda da harika fırsatlar sunuyor. 4 adet restoran, 3 adet bar and lounge ve 1 tane cafe ile her türlü içecek ve yiyecek ihtiyacı karşılanıyor. Bir kısmı mevsimlik olan restoranlar sadece Türk mutfağının eşsiz yemeklerini değil, Dünya mutfağının da farklı yemeklerini tatma imkanı buluyorsunuz. Bar & Lounge'larda ise günün yorgunluğunu atmak için profesyonel barmenlerin sizler için hazırladığı kokteylleri veya istediğiniz herhangi bir içeceği tadabilirsiniz. 

Otelde tenis sever misafirler için ise tenis kortu hizmeti var. Sheraton Hotel, içindeki Botanica Thermal SPA Merkezi'nde misafirlerine ruhlarını dinlendirme ve fiziksel sorunları için tedavi görme imkanı da sağlıyor. Yine otelde kuaför, kasa kutuları ve kuru temizleme gibi günlük ihtiyaçların karşılanabileceği bir çok hizmet merkezi bulunuyor. 

Sheraton Hotel, toplantı ve etkinlik konusunda da harika hizmet veriyor. Hepsi en son teknoloji ile donatılmış 2 adet büyük salon, 4 adet toplantı salonu, 4 VIP salonu, 12 adet çalışma odası Sheraton Hotel'in Kongre Merkezi'nin neden popüler olduğunu gösteriyor. Ayrıca oteldeki Copacabanadüğün ve özel davetler için misafirlere harika bir ortam sunuyor. 

Sheraton Hotel, dünya çapındaki hizmeti ve konforlu ortamıyla Çeşme'ye gelen misafirlerini bekliyor. 

İzmir'deki diğer otellerle ilgili daha çok şey öğrenmek istiyorsanız, www.otuzbeslik.com'a uğrayın.

 

Kartla ödeme
American express