Sole & Mare Beach Club

Aya Yorgi Koyu, Çeşme Merkez, Çeşme, İzmir, Sakarya, 35930 Çeşme/İzmir, Türkiye

Adını Hristiyanların aziz kabul ettiği Yorgi'den alan Aya Yorgi Koyu, Çeşme'ye 1 km uzaklıkta yer alan bir doğa harikası olarak bilinir. Özellikle kıyılarında deniz adeta bir havuz gibi berrak ve mavidir. İzmir'de, plajlarında güneşlenmek için ya da denizde yüzmek için Aya Yorgi Koyu'ndan daha iyi bir yer bulamazsınız.

 

Burası tabi ki sadece plajı ya da berrak deniziyle bilinen bir yer değil. İzmir ve Çeşme'deki birçok yer gibi Aya Yorgi Koyu'nun da eğlence mekanları oldukça popüler. Hemen hemen hepsi sabahları beach club şeklinde hizmet verirken akşamdan gecenin geç saatlerine kadar ise gece kulübü olarak müşterilerini ağırlıyorlar. Bu mekanlar arasında en popüleri ise Sole&Mare.

 

Sole&Mare, özellikle yaz aylarının ortalarında ünlü akınına uğrar. Gündüz güneşlenmeye gittiğinizde, herhangi bir magazin programını izlemenize gerek kalmaz. Tabi burası sadece ünlüleri görmek için gelinen bir yer değil, mesela bir çok müşterisi Sole&Mare'ye harika müzikleri için geliyor. Özellikle saat 17:00'den sonra happy hour saatlerinde Sole&Mare'de kaliteli DJ'lerin harika performansları eşliğinde eğlencenin doruklarına ulaşıyorsunuz. Eğer gece insanıysanız üzülmeyin, eğlence Sole&Mare'de gece de devam ediyor. Dans, müzik ve eğlence buranın vazgeçilmezleri.

 

Sole&Mare tabii ki sadece eğlencenin adresi değil, harika içecekler için de tek adres. El yapımı meyveli kokteyller (özellikle kavunlu kokteyl) müşterilerin en çok sevdiği içecekler arasında. Ayrıca yiyecek konusunda da Sole&Mare müşterilerini hayal kırıklığına uğratmıyor. Buraya gelenlerin en çok tercih ettiği yiyecekler arasında midye dolma ilk sırada. Bunun yanında otlu pidenin de hemen herkesin favorileri arasında yer aldığını söylersek yanlış olmaz. Eğer formunuza dikkat ediyorsanız, Sole&Mare'nin sezar salatası tam da aradığını yemek olabilir, mutlaka deneyin.

 

Nezih ve samimi ortamıyla Çeşme'nin son 10 yılına damga vuran Sole&Mare, her gün saat 04:00'e kadar müşterilerine hizmet veriyor.

 

Sole&Mare ve İzmir'deki diğer eğlence mekanları hakkında daha çok bilgiye sahip olmak için www.otuzbeslik.com'u takip etmeyi unutmayın.

Tuvalet
Duş
Dış mekan
Wi-fi
Sahil