Tadında Anadolu

Kısık Mahallesi, Adnan Menderes Havaalanı,Yurtiçi Gidiş Salonu içinde 237-238 nolu kapıların yanı, Dokuz Eylül Mh., 35410 Gaziemir/İzmir, Türkiye

Tadında Anadolu olarak ortak tutkumuz; Anadolu mutfağının kültür mirasını korumak, eşsiz lezzetlerini nesiller boyu yaşatmak ve sevilen bu lezzetleri geçmişten günümüze tüm tazeliğiyle sizlerin damak tadıyla buluşturarak dünya mutfakları arasındaki ününü perçinlemek..

İşte bu tutkunun mutfak sanatına dönüşmesinin en leziz örneğidir Tadında Anadolu. Anadolu lezzetlerinin kahramanlık hikayesidir...

Nice uygarlıkların beşiği Anadolu’nun, her ocağında ayrı tüten o eşsiz yemeklerinin daima hatırlanması, yola çıkış noktamızdır. BTA olarak, Tadında Anadolu projemize başladığımız ilk günden bu yana, Anadolu’nun 500’den fazla geleneksel yemek reçetesini titizlikle bir araya topladık. 600’ün üzerinde yöresel ürünü, yerinden temin ederek yerel üreticisine destek olduk. Mutfağında doğallığı ve yöresiyle meşhur, hakiki lezzetleri arayan herkesin zahmetsizce ulaşması için Tadında Anadolu’da bir araya getirdik. 

Tadında Anadolu’da servis edilen her bir yöre yemeğini özgün tarifine sadık kalarak ve mevsiminde pişirdik. Sizlere her kaşıkta ve her yudumda Anadolu’yu damaklarınızda hissettirecek zengin bir lezzet mozaiği hazırladık.

Tadında Anadolu ile her lokmada Anadolu’nun özlenen lezzetlerini keşfedeceğiniz unutulmaz bir yolculuğa çıkmaya hazır olun. Afiyet olsun.