Temizocak

Kazımdirik Mahallesi, 372. Sk., 35100 Bornova/İzmir, Türkiye

Forum Bornova, yıllardır İzmirlilere hem mağaza, hem eğlence hem de yemek imkanı sunan, şehrin önemli AVM'lerinden biri olarak göze çarpar. Özellikle yemek konusunda birçok İzmirlinin tercihi buradaki restoranlar olur. İster iş arasında bir öğle yemeği için olsun, isterseniz gün sonu yorgunluktan acıktığınızda hemen oturduğunuza değecek bir yerde karnınızı doyurmak için olsun bir çok kaliteli restoran bulabilirsiniz burada. Bu kaliteli restoranlardan biri de Temizocak

Forum Bornova açıldığı günden beri, burada İzmirlilere hizmet ediyor Temizocakrahat ortamı, harika servisi ve yemeklerinin lezzeti ile misafirlerine ev hasreti çektirmemeyi kendisine en önemli hedef edinmiş durumda. Bugüne kadar kulaktan kulağa yayılan kalitesi bu şekilde oluşan ünü ile de bunu başarmış gözüküyor. 

Temizocak'a gelenlerin en çok tercih ettikleri yemek, pide oluyor genellikle. Özellikle etli lavaş pide, buraya gelen herkesin dilinde ve müşteriler mutlaka tadılması gerektiğini söylüyorlar. Bunun dışında sebzeli çavdar pidesi de favori pidelerden. Ayrıca kaşarlı kuşbaşılı pideyi de denemeden ayrılmayın, pişman olmazsınız. Sonuç olarak, Temizocak'taki pidelerin, gayet güzel ve doyurucu olduğunu söyleyebiliriz. Et yemek isteyenler için de burada oldukça güzel seçenekler var. En çok tercih edilen et yemeklerinden biri olan et fajita bu seçenekler arasında en gözde olanı. Bunun dışında et çökertme de sevilen yemekler arasında. Eğer beyaz et seviyorsanız ızgara tavuk, tavuk şiş ya da sebzeli tavuk da en az diğer yemekler kadar güzel, gönül rahatlığıyla yiyebilirsiniz. Ayrıca somon çeşitleri de birçok kişinin gözdesi; ızgarada somon ve ıspanaklı somon gibi. Farklı seçenekler arıyorsanız Temizocak'ın mantısını ya da kiremitte kaşarlı köftesini de deneyebilirsiniz, kesinlikle buna değecektir. Son olarak Temizocak'ın meşhur irmik helvasından bahsetmek gerek. Buraya gelip dondurmalı irmik tatlısını denemeden kesinlikle ayrılmayın. 

Kaliteli hizmetin adresi olan Temizocak her gün saat 12:00-22:00 arası sizleri bekliyor. 

İzmir'deki restoranları daha yakından takip etmek istiyorsanız, siz de mutlaka 
www.otuzbeslik.com'a uğrayın.

 

Akşam yemeği
Kokteyl