Tost Co. Food & Beverage Mistral Çarşı

Çınarlı, Mistral Avm, Ankara Cd. No:15, 35170, 35170 Konak/İzmir, Türkiye

Her anını ne yesem diye düşünerek geçirirken, bol kepçeden lezzeti buldum. Her anımıza eşlik eden muhteşem bir klasik eserdi. Özgür şehrin özgür yıldızları altında özgür bir lezzet...

Tosttan Tarifler ile akılları karıştırmanın tam zamanı, yeni bir lezzet şöleni ile yer edinmenin. Bu bir söylenti değil, bu tost aşkı ve bu Tost Co. Sadece bir işletme değil, tatlı ve tuzlunun durağı.

Kurucuları Tuna ve Aysu Parlatır çifti İstanbul ve Ankara’nın kurumsal dünyasından sonra İzmir halkına alışılmışın dışında sunmuş olduğu bir lezzet. Parlatır Çifti’nin 1 yıl 4 ay önce başlayan hikâyelerinin devamıydı. Onlar özgürlüğün şehrine özgür bir lezzet getirmek için çıktılar yola ve aşkla yeni bir lezzet getirdiler. Muzla tost ekmeğinin, bazen çikolatanın ve belki de bol kepçeden salçanın birleştiği bir sanat eserinden başka ne olabilir? Tost Co ile kötü geçen bir anın ardından mutluluğu bir lezzette bulmanızı hedefledik. Aşkın lezzet ile buluştuğu, şekillerin konsept ile ve tosttun başarı ile birleştiği bir dünya sizi bekliyor.

 

Kahvaltı
Brunch
Tatlı
Akşam yemeği
Full bar