Tren Bar - Alsancak

Alsancak Mahallesi, 1453. Sk. 19 A, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

İzmir gece hayatının yükselen değerlerinden biri Tren. 2012 yılında Alsancak Gazi Kadınlar Sokağı'nda ilk şubesini açan ve kaliteli hizmetiyle hızla markalaşan grup, bugün İzmir ve Çeşme gece hayatında adından sıkça söz ettiren ve gençlerin bir numaralı tercihlerinden biri olmuş birçok mekana sahip.

İzmir'in en hareketli semti Alsancak'ın ilk akla gelen noktalarından olan Gazi Kadınlar Sokağı gece hayatına yön veren mekanları ile bilinir. Tren bu mekanların arasında kısa sürede sivrilerek en popülerlerinden biri haline geldi. Başarısı tesadüf değil elbette, Tren'in en büyük avantajı gençlerin nabzını çok başarılı bir şekilde tutabilmesi. Güçlü bir PR ekibi, en iyi müzik, kaliteli içkiler ve nezih ortam Tren'i 4 yılda İzmir'in en ünlü markalarından biri haline getirdi.

Tren Gazi Kadınlar Sokağı şubesi çok geniş bir mekan. 650 kişilik kapasiteye sahip ve bahçe, alt kat ve üst katta konuşlanıyor. Haftanın 7 günü açık olan mekanda hem gece eğlenme, hem de yemek yeme ve arkadaşlarınızla sohbet etme imkanınız var. Çok geniş bir konsepti olan mekan her anlamda başarılı.

DJ performansları, konsept partiler ve geniş içki menüsü mekanı bu kadar popüler kılan özelliklerin başında geliyor. Tren Gazi Kadınlar Sokağı şubesi ayrıca çok iyi tasarlanmış oluşuyla da benzerlerinin arasından sıyrılıyor. Geniş mekan, gece hayatının en önemli sorunlarından olan sıkışık ve havasız ortam problemini başarıyla ortadan kaldırıyor.

Açılışının üzerinden sadece 4 yıl geçmiş olan mekan bugün çok başarılı bir pazarlama politikası ve kaliteli hizmet sayesinde İzmir ve Çeşme'nin en önemli noktalarından biri haline gelmiş durumda. Siz de deneyin, vazgeçemeyeceğinizden eminiz.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar hakkında daha fazla bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

Happy hour
Kokteyl
Full bar
Şarap