Tuna Pastanesi

Karşıyaka Haritada gör
Yalı Mahallesi, 35550 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

Karşıyakaİzmir'in en güzel ve en gözde ilçelerinden birisidir. İlçeye tutkuyla bağlı olan insanları, çarşısı, sokakları, caddeleri ve eğlenceli ortamıyla sadece İzmirlilerin değil, İzmir'e dışarıdan gelen insanların da sık sık uğradığı bir yer burası. Bütün bu güzellikleriyle Karşıyaka, her türlü sosyal etkinlik için de ideal bir yer oluyor. 

Karşıyaka'nın bütün güzelliklerini içindeki caddelerde, sokaklarda ve mekanlarda da görebilirsiniz. Cadde ve sokaklar cıvıl cıvıldır, insan kaynar adeta. Şirin otelleri vardır buranın. Nezih restoranları en iyi ve en kaliteli hizmeti verir. Cafeleri ve pastaneleri günün yorgunluğunu atmak isteyenleri, beraber vakit geçirmek için buluşan arkadaşları, sevgilileri ağırlar, onlara en güzel tatlıları, en güzel kahveleri sunar. Bu pastaneler arasında en çok sevilenlerden biri ise Girne Bulvarı'ndaki Tuna Pastanesi. 

Karşıyakalıların buluşma noktası diyebileceğimiz Tuna Pastanesi'nin tatlıları gelen herkesin favorisi. Mesela yaz günlerinde, Karşıyaka'da en güzel dondurmayı yiyebileceğiniz mekanlardan biri burası. Limonlu ve bademli dondurma en çok sevilen türler arasında. Ayrıca birçok kişi supangle üstüne dondurmayı da sık sık tercih ediyor. Bununla beraber buradaki bir diğer favori tatlı çeşidi ise pasta. Özellikle karışık meyveli pastanın çok fazla hayranı var. 

İçecek konusunda ise Tuna Pastanesi'nde limonata öne çıkıyor. Sıcak yaz günlerinde sık sık sipariş edilen Tuna Pastanesi'nin limonatası, oldukça meşhur. Ayrıca kış günlerinde ısınmak için buranın harika saleplerinden ya da nefis Türk kahvesinden de sipariş verebilirsiniz, pişman olmazsınız. 

Kaliteli hizmetcanlı ve huzurlu bir ortam ve sıcakkanlı personeliyle, Tuna Pastanesi Karşıyaka'da güzel vakit geçirmek için en uygun yerlerden biri. Girne Bulvarı'nın yakınındaysanız siz de mutlaka uğrayın. 

Tuna Pastanesi ve İzmir'deki diğer cafeleri daha yakından takip etmek için 
www.otuzbeslik.com'a uğrayın.

 

Kahvaltı
Happy hour