Tuval Restoran - Levent Marina

Üçkuyular Haritada gör
,Levent Marina No.4/5, Bahçelerarası Mahallesi, Haydar Aliyev Blv., 35330 Balçova/İzmir, Türkiye

Bilenler bilir, Tuval bir Çeşme klasiğidir. Lezzet yolcuğuna 2002 yılında Alaçatı'da başlayan Tuval Restaurant ailesine daha sonra Çeşme Marina ve Balçova Levent Marina şubeleri de eklendi. Aile büyüdü ama kalite hiç azalmadı, Tuval hala iyi yemek  ve şahane ambiyans istendiğinde akla gelen ilk adreslerden biri.

Tuval Restaurant Levent Marina 2012 yılının Kasım ayında açıldı. Kapalı bölümde 100, açık bölümde ise 60 misafir ağırlayabilen toplam 160 kişilik kapasitesi ile Tuval Restaurant her mevsim seçkin İzmirlilerin hizmetinde. Tuval'de eşsiz manzaraya karşı şık bir öğlen ya da akşam yemeği yemek, Kuzey Akdeniz lezzetlerinin Türk mutfağına uyarlanmış menüsünden farklı tatlar denemek ve zengin şarap menüsünden keşifler yapmak mümkün.

Tuval ile en az lezzet, ambiyans ve kalite kadar özdeşleşen bir diğer kavram ise müzik. Her şubesinde çok kaliteli müzikler dinleyeceğiniz Tuval'in Levent Marina şubesinde Cuma ve Cumartesi akşamları canlı müziğin tadını doyasıya çıkartacaksınız.

Özel günleriniz ve kutlamalarınız için Tuval'i seçerek asla pişman olmayacaksınız. Hoş ambiyansı ve benzersiz sunumları ile romantik bir akşam yemeği için çok doğru bir adres Tuval. İş yemeklerinde, önemli konuklarınızı da Tuval'de rahatlıkla ağırlayabilirsiniz. Yılların tecrübesi ve kalitesini her anınızda hissedeceksiniz.

Tuval'in kendine has bir önerisi yok. Çünkü muazzam menüde onca favori arasından seçim yapmak çok zor ama bademli ananaslı pastayı kesinlikle es geçmeyin deriz. Yolunuz İzmir'e veya Çeşme'ye düşerse buranın en klas mekanlarından biri olan Tuval'e mutlaka uğrayın.

(Not: Rezervasyon yaptırmayı kesinlikle unutmayın. Yazımızın başlangıcında da belirttiğimiz gibi Tuval bir klasiktir, rezervasyonsuz yer bulmak imkansıza eşdeğerdir.)

İzmir ve çevresindeki diğer lezzet duraklarını merak ediyor musunuz' O zaman www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

 

Tatlı
Akşam yemeği
Happy hour
Kokteyl
Full bar