Tuzu Biberi - Bostanlı

Bostanlı Mahallesi, 1807/1 Sok. 16/C, 35590 Bostanlı/Karşıyaka/İzmir, Türkiye

Günün en önemli öğünü, ilk öğün olan kahvaltıdır. Bilimsel açıdan kahvaltı yapmanın gerekliliği ve bunun düzenli olması yadsınamaz bir gerçek. Bu yüzden günün ilk öğününe dikkat etmeyi ve en doğru şekilde bunu gerçekleştirmeyi ihmal etmemek gerekiyor. Kısacası hepimizin en iyi kahvaltıya ihtiyacı var. İzmirlilerin de ihtiyacı var ve bu ihtiyaç için en doğru adreslerden biri Tuzu Biberi Kahvaltı Evi. 

Bostanlı'daki Tuzu Biberi Kahvaltı Evi, güleryüzlü personeli ile yıllardır İzmir'deki en güzel, en kaliteli kahvaltıyı misafirlerine sunuyor. Müşterilerine Ege mutfağından çıkan en iyi kahvaltıyı sunan Tuzu Biberi, 40 çeşit zeytinyağlı ile misafirlerine birçok çeşidi sunuyor. Kısacası Tuzu Biberi'nde doğallıksağlık ve özgünlük kaliteyle birleşiyor. 

Tuzu Biberi'de kahvaltı sofrasında en çok tercih edilenlerden biri mıhlama. Buraya gelen herkes, şiddetle mıhlamayı öneriyor. Bununla beraber sıklıkla omlet siparişi verildiğini de söylemek lazım. Bazı omlet çeşitleri Tuzu Biberi'de çok tutuluyor. Mekanın kendi adına has tuzu biberi omlet en çok sevilen omlet çeşitleri arasında. Bununla beraber mega omlet ve kaşarlı omlet de tavsiye edilen omlet çeşitlerinden. Acele kahvaltı yapmak isteyenler içinse Tuzu Biberi'nin kendine has tost çeşidi olan cinayet sebebi tostunu kesinlikle tavsiye ediyoruz. Eğer bol seçeneğin olduğu kahvaltıları tercih ediyorsanız, burası yine doğru adres. Serpme kahvaltı, bol ve taze seçenekleriyle aradığınız kahvaltı olabilir. Eğer kahvaltı saatini biraz kaçırmışsanız, brunch seçeneği de oldukça doyurucu. 

İzmir'de uygun fiyatlarıyla kahvaltının en önemli adreslerinden biri olan Tuzu Biberi Kahvaltı Evi, Ege mutfağının en güzel kahvaltılarını kalitesiyle, samimi ve canlı ortamıyla birleştirip misafirlerine sunuyor. Eğer yolunuz Bostanlı'ya düşerse, siz de mutlaka uğrayın. 

İzmir'deki mekanlarla ilgili daha çok şey merak ediyorsanız, siz de mutlaka 
www.otuzbeslik.com'a uğrayın.

 

Kahvaltı
Akşam yemeği
Happy hour