Tyna

Akdeniz Mahallesi, Cumhuriyet Blv No:98, 35015 Konak/İzmir, Türkiye

Birçok barın olduğu İzmir'de, seçenekler arasında eleme yapmak zor. İnsanların eğlenmeyi bildiği bu şehirde birçok bar kaliteli hizmet sunuyor. Yine birçoğunda ortam rahat oluyor. En son kriter olarak ise gidilecek barın fiyatlarının ne kadar uygun olduğu kalıyor. İster öğrenci olun, isterseniz uzun zamandır çalışan biri, uygun fiyat her zaman kriter olarak önünüzde oluyor. 

Hem uygun fiyat, hem kalite, hem rahat ortam konusunda İzmir'deki en önemli yerlerden biri ise Tyna. Alsancak'ta Akdeniz Cumhuriyet Bulvarı üzerinde yer alan Tyna, açıldığı günden beri uygun fiyatı kalite ile buluşturarak hizmet etmeye devam ediyor. 

Tyna'da en çok tercih edilenler arasında pizza bira kombinasyonu var. Birçok müşterisi hem kalitesi hem de uygun fiyatları nedeniyle pizza bira kombinasyonunu tercih ediyor. Pizza çeşidi olarak ise sebzeli pizza en çok tercih edilen pizza olarak göze çarpıyor. Bu arada pizza bira ikilisi uzun süredir Tyna'da çok popüler olduğu için, mekanda ikisinin bir arada olduğu farklı menü önerileri var. Biranın yanında pizza dışında bir yemek arıyorsanız, midyeyi de kesinlikle öneririz. Ayrıca tavuklu penne ve piliç bonfile de başka tat arayanlar için uygun tercihler olabilir. 

Burası rahat ortamıyla hem arkadaş buluşmaları hem de grup olarak eğlenmek için oldukça uygun bir yer. Ayrıca dikkat çekici bir dış görünümü ve rahat iç ışıklandırması da var. Rahat ve samimi ortamı, kaliteli ve uygun fiyatlardaki ürünleri ve güleryüzlü personeliyle Tyna haftanın her günü saat 09:00-01:30 misafirlerini bekliyor. Eğer yolunuz Alsancak Mahallesi'ne düşerse, Cumhuriyet Bulvarı üzerindeki Tyna'ya mutlaka uğrayın. 

Tyna ve İzmir'deki diğer barlarla ilgili daha çok şeyi mi merak ediyorsunuz' O zaman siz de mutlaka 
www.otuzbeslik.com'a uğrayın.

 

Kahvaltı
Akşam yemeği
Kokteyl
Full bar