Urla Konağı

Yelaltı Mahallesi, Çilingir Çeşme Sk., 35430 Urla/İzmir, Türkiye

15 Ağustos 2013’te açılan Nihan - Erdal ERDOĞAN çiftinin işlettiği Urla Konağı cafe restoran günün her saati müşterilerine hizmet verecek şekilde çalışmaktadır.

Pazartesi-Cuma haftanın beş günü saat 12-15 arası çalışan sofrası adı altında sabit fiyatlı zengin çeşit açık büfe menüsüyle Urla’da faaliyet gösteren kamu ve özel sektör çalışanlarına tabldot yemek sunulmaktadır.  Yemeklerimiz kara fırınımızda zeytinyağ ile pişirilmektedir.

Cumartesi günleri serpme kahvaltı kömür semaverde demlenen  çay eşliğinde hazırlanmaktadır.  Kara fırınımızda pişirilen ekmek çeşitlerimiz kahvaltımıza ayrı bir tat vermektedir.

Öğleden sonraları özel karışım çaylarımız ve çeşitli kahve seçeneklerimiz ile leziz atıştırmalıklarımızın eşliğinde bayanların özel toplantılarına ev sahipliği yapmaktayız.  Geniş ve serin bahçemiz bira ve yerel Urla şarapları ile  akşam üstünün tadını çıkaranların hizmetine sunulmaktadır.

 Küçük ve büyük gruplar Urla Konağı’nda özenle ağırlanmaktadır. Konağın dokusuna uygun olarak dekore edilen 3 adet odamız ve 20 kişilik salonumuz ile içinde kış bahçesi de barındıran büyük bahçemiz ve deneyimli catering hizmetimizle; iş toplantıları ve yemeklerinden, özellikli hale getirilen evlilik yıldönümü kutlamalarına,kına, nişan ve düğün törenlerine kadar çeşitli faaliyetlerin yapılmasına olanak tanımaktayız.

Akşamları ise; farklı kültür ve damak lezzetlerine durak olmayı hedefleyen restoranımızda dönüşümlü olarak Türk sanat müziği fasıl, nostaljik Türk pop müziği, tango, Latin müziği, klasik müzik eserlerinin modern yorumları ile jazz-blues geceleri düzenlenmektedir. Elbette bu gecelerde mutfağımız da gecenin temasına uygun menüleri siz müşterilerimizin beğenisine sunmaktadır.

Akşam yemeği
Happy hour