Ünal Kardeşler

İskele Mahallesi, İskele Cd., 35430 Urla/İzmir, Türkiye

İzmir'de sessizliği ve huzurluluğu ile bilinen tatil beldesi Urla denildiğinde İzmirlilerin aklına gelen ilk adreslerden biri olan meşhur Ünal Kardeşler Katmer Salonu konuklarını güleryüzlü personeli ve şahane ev yapımı tatlarıyla ağırlamaya devam ediyor.

Son zamanlarda Pazar kahvaltılarının vazgeçilmezi olmuş olan Urla beldesi gün geçtikçe ünlenmeye devam ediyor. 

Urla İskelesi'nde konumlanmış olmasından dolayı muhteşem bir deniz manzarasına sahip olan mekan, ev yapımı katmeri ile meşhur olmuş. Olağanüstü rakı balık geceleri ile bilinen Urla artık katmeriyle de ün toplamış. Bu mekanda kahvaltı etmek de oldukça keyifli. Kahvaltısı da katmeriyle birlikte müdavimlerinin önerileri arasında. Çiğ böreği de gerçekten eşsiz. Ünal Kardeşler Katmer Salonu'ndaki tüm tatlar özenle hazırlanmış ve hepsi birbirinden güzel. Aldıkları tüm güzel yorumları hak eden bu mekanın personeli de güleryüzleri ve ilgileri ile müşterilerinden tam puan almış.

Arkadaşlarla veya aileyle gidilmek için biçilmiş kaftan olan Ünal Kardeşler Katmer Salonu, 1978'den beri hizmet vermeye devam ediyor. Mekanın sevilen dış mekanının yanında bir de soğuk günlerde tercih edilen bir iç mekanı da bulunmakta. Urla'nın hem İzmir şehir merkezine hem de Çeşme'ye olan yakınlığı nedeniyle Ünal Kardeşler Katmer Salonunu kolaylıkla ziyaret edip geri dönebilirsiniz. Deniz kenarında uzun uzun pazar kahvaltısı etmek istiyorsanız Urla'da bulunan Ünal Kardeşler Katmer Salonu tam size göre.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com 'u takip etmeye devam edin.

 

Tuvalet
Cadde/sokağa park
Dış mekan
Wi-fi