Ütopya Bahçe Restoran

Alsancak Mahallesi, 1484. Sk., 35220 Konak/İzmir, Türkiye

İzmir’de Fasıl denince akla gelir Ütopya Bahçe…

İzmir’in orta yeri Alsancak’ta, eşsiz bir gece geçirmeniz için Fasıl Grubumuz Hicaz’la eğlenecek zengin mutfağımızın tadına doyamayacaksınız. Çarşamba, Cuma ve Cumartesi akşamları fasıl grubumuz sizlere eşsiz bir eğlence sunmaktadır. Ustamızın tadına doyulmaz et ve balık menülerinden tadarken müziğin ritminde içkinizi yudumlayacak, dertlerinizi unutacaksınız.

Dut ağacı altında, yeşillikler içinde doğal bir bahçe ortamında bulunacaksınız. Alsancak’ta eşi olmayan bahçemizde elinizi uzattığınızda dokunacağınız yeşillik yapay değildir!
Sabahları kahvaltı menümüzü, öğlenleri seçmeli tabldotumuzu, akşamları et ve balık menülerimizi uygun fiyatlarla edineceksiniz.

Kendine has bahçesi ile yaz-kış açık alanda oturma fırsatı bulacağınız restaurantımızda birbirinden bağımsız 5 ayrı bölüm bulunmaktadır.

Her türlü grup yemeklerine açık olan işletmemizin bahçesi, kapalı salonu, terası ve arakat salonu vardır. Dilerseniz doğum günü, yaş günü, anma günü, yıldönümü etkinliği, konferans, kongre, yemekli toplantı ve kutlamalarınızı yapabileceğiniz nezih bir ortamı vardır.

2007’den beri hizmete devam eden Ütopya Bahçe Restaurant kordonun kalabalığından uzak durmak isteyen siz değerli İzmirlilerin uğrak yeridir.

Alsancak Kıbrıs Şehitleri Caddesi’ndeki restaurantımız İzmir’in her semtine yakındır.

Müzik
Canlı müzik