Uzay Kampı Türkiye

Zafer Mahallesi, Akçay Cad., 35410 Gaziemir/İzmir, Türkiye

Bir ESBAŞ (Ege Serbest Bölgesi Kurucu ve Yöneticisi A.Ş) girişimi olarak 12 Haziran 2000'de İzmir'de Ege Serbest Bölgesi'nde açılan Uzay Kampı Türkiye; 7-15 yaş grubundaki öğrencileri bilim ve teknoloji alanlarında bilgilendirip, uygulamalı eğitimlerle bireysel gelişimlerine katkı sağlamayı hedeflemektedir.
Türkçe ve İngilizce sunulan programlarda öğrenciler NASA tarafından hazırlanan eğitim simülatörleri ile uygulamalı eğitim almanın yanısıra takım çalışması ve liderlik becerilerinin geliştirmeye yönelik değişik aktivitelere katılırlarTakım çalışmasını ve liderlik yetilerinin gelişimini teşvik eden interaktif programlarımız öğrencileri bilim, matematik ve teknoloji alanında kariyer yapmaları konusunda motive eder. İngilizce programlara katılan öğrenciler farklı ülkelerden gelen öğrencilerle arkadaşlıklar kurarlar, İngilizcelerini geliştirirler.
Yetişkinlere yönelik programlar uzay çalışmalarının heyecanını kurumsal gelşim eğitimlerine entegre ederek liderlik yeteneklerinin ve takım çalışmasının gelişmesini sağlar.

Kartla ödeme