Mekanlar

Veranda Alaçatı

Yeri

Fotoğraflar

Hakkında

Gün içinde 10:00 -18:00 saatleri arası sunulan sade ama iddialı plaj menüsünde hafif ve lezzetli seçimlerin yanı sıra taze malzemelerle hazırlanan ferah içecekler de öne çıkıyor.

Akşamları servis edilen meyhane menüsünde ise Veranda Pera’nın imza lezzetlerinin yanında Alaçatı’ya özgü, ‘otlu’ tarifler de barındıran ve Midyeli Yaprak Sarma, Avokadolu Karides gibi tatlar ile damak ve hafızalarda yer eden Veranda Alaçatı; denize nazır nitelikli bir gastronomi deneyimini, eşi başka yerde bulunmayan bir eğlence anlayışı ile birleştiriyor.

Sofrada leziz tabaklar, fonda Veranda’nın gece ilerledikçe karşı kıyılara yankılanan 90’lar Türkçe pop klasikleri ağırlıklı meşhur seçkisi, masalardan kumlara uzanan danslar, önümüzde Ege’nin engin suları ve üstümüzde yıldızlara karışan renkli ışıklar ile kapıların ilk kez açıldığı 2018’e damga vurarak başlayan hikaye; 2019 ile kaldığı yerden devam ediyor.

Güncellenen menüsü ve artırılan masa kapasitesi ile bu yaz daha da fazla kişinin tatil anılarını unutulmaz kılacak olan Veranda Alaçatı’da gündüzü ayrı gecesi ayrı güzel #kumdarakı eğlencesi, sizleri de çağırıyor…

Şu anda bir etkinlik yok

Hakkındaki Yazılar

Eklememizi istediğin mekanı bize öner, ekleyelim.