Volume Alsancak

1482 sokak no:18 Alsancak, Alsancak Mahallesi, 35220 Konak/İzmir, Türkiye

Alsancak'taki Kıbrıs Şehitleri Caddesi, İzmirlilerin gözdesi olma yolundaki çizgisinde ilerlemeye devam ediyor. Kıbrıs Şehitleri'nde rock müziğin ve eğlencenin adresi Volume, canlı müziğinin güzelliği nedeniyle birçok gencin ilgisini çekmiş durumda. İşletme artık alanında o kadar profesyonelleşmiş ki, www.biletix.com 'da mekanda sahne alacak grupların biletleri satılmakta.

Mekan Kıbrıs Şehitleri Caddesi üzerinde konsolosluğun karşısındaki Gazi Kadınlar Sokağı içinde solda bulunuyor. Alsancak Vapur İskelesi'ne yürüme mesafesinde bulunması nedeniyle ulaşım her türlü toplu taşıma aracı ile kolaylıkla gerçekleşebiliyor.

Mekan 350 kişiyi aynı anda ağırlayabilecek büyüklüğe sahip. Mekanın içine adımınızı attığınız anda profesyonel ses sistemleri ile yaşayacağınız eğlencenin farkına varıyorsunuz.  Yurt içinden ve yurt dışından bu güne kadar sayısız sanatçı ağırlamış olan Volume, bu misyonuna son sürat devam edip İzmirli müzik severlerin dikkatini çekiyor. Örneğin müdavimlerinin yakından takip ettiği 'Başıbozuk' adlı grubu her Cumartesi Volume'da canlı olarak dinleyebilirsiniz. Tabii ki 'Başıbozuk' dışında 'Kanca', 'Jocy' ve daha bir çok sevilen grup da Volume'da sahne alıp dinleyenleriyle buluşmakta.

İçki ve atıştırmalık servisi mevcut olan Volume İzmirli müzik severlere gençlerin tabiriyle bir kıyak yapmış, Foursquare adlı uygulamayı kullanarak mekanda bulundukları esnada yaptıkları ilk check-in'lerinde bir shot hediye etmek gibi bir politika izlemeye başlamış. Fiyatları da gerçekten bu kadar profesyonel bir organizasyon olduğunu göz önüne alınca çok ucuz. Arkadaşlarınızla Volume'da sevdiğiniz veya ilk defa dinleyeceğiniz ve bayılacağınız birbirinden yetenekli grupları dinleyerek vakit geçirme şansını yakalayabilirsiniz.

Eğer siz de arkadaşlarınızla güzel bir vakit geçirip eğlenmek istiyor ve rock müziği seviyorsanız Volume sizin için biçilmiş kaftan.

İzmir ve çevresindeki diğer mekanlar ile ilgili bilgi edinmek için www.otuzbeslik.com'u takip etmeye devam edin.

 

Happy hour
Kokteyl
Full bar