Workinton - Bayraklı Tower

Ankara Cad. Bayraklı Tower No: 81 14/B, Mansuroğlu Mahallesi, 35030 Bornova/İzmir, Türkiye

Coworking sektörünün en hızlı büyüyen girişimcisi Workinton, sunduğu Coworking, Sanal Ofis, Hazır Ofis ve Toplantı Odası hizmetleri ile kuruluşunun 5. Yılında, 12 farklı iş merkezinde, 10. 000 m2 alanda, 15.000 üye ile 2000 üzerinde kurumsal firmaya hizmet verir. 

Workinton üyeleri, en merkezi lokasyonlarda, hızlı bağlantı, yüksek konsantrasyonlu alanlarda çalışırken, ücretsiz zengin ikramlar ve özenle hazırlanmış kahve kokuları arasında etkin bir networking ortamında da buluşurlar.

Workinton’da çalışanlar verimli iş birlikleri ortamında buluşurken konsantrasyon kaybı yaşamadan, verimli ve motive çalışır. Hazır ofislerindeki girişimciler ve firmalar pratik ve ekonomik iş yerine sahip olur, kolayca işlerine odaklanırken kurdukları iş birlikleri ile yeni fırsatlar yaratırlar. Sanal ofis hizmeti ile iş yerleri prestijli adreslerde yer alan girişimler, aldıkları ofis hizmetleri ile de çok daha verimli iş üretirler.

150 farklı Toplantı Odasında iki kişilik görüşmelerinden , 250 kişilik seminer organizasyonlarına, yönetim kurulu toplantılarından eğitim ya da değerlendirme merkezi ihtiyaçlarına kadar tüm taleplerinde istedikleri düzende hazırlanan salonları kullanan şirketler toplantılarını kolaylıkla gerçekleştirir.

Kartla ödeme