Etkinlikler

Sarı Seron: Tıp Bayramı

Per 14 Mar, 20:00 - 23:59
Tüm sağlık çalışanlarının bayramı 14 Mart'ı kutluyoruz! Bitmeyen nöbetlerin arasında, stresten uzak keyifli bir geceye hazır olun.

'Live Looping' akımının bu coğrafyadaki ender temsilcilerinden Eren Dutlu'nun canlı performansı ve İzmir'de bir şehir efsanesi haline gelen, sizleri zaman içerisinde yolculuğa çıkartacak Oldies'n Goldies DJ seti ile Suat Ok eşliğinde Tıp Bayramı'nı kutlamak için 14 Mart Perşembe akşamı 20:00'de Volume Alsancak'ta buluşuyoruz.

Bize her gün bayram olsa da bu özel günde bir arada olmak dileğiyle..

• EREN DUTLU (Live) •
Tür ve sınıf olarak olarak herhangi bir kalıba sokmaksızın bir çok akımdan beslenerek ürettiği canlı setlerinde; analog beat elementlerinin üzerine akıcı, organik ve orkestral döngüler yaratabilmek adına gitar, piyano, sanal enstrumanlar ve synthesizerlar kullanırken efektif vokalleriyle de bu melodik yapıları taçlandırarak canlı setlerini klasik bir DJ setin ötesine taşıyor.

• OLDIES'n GOLDIES (DJ set) •
Dans partilerinin en iyisi Oldies’n Goldies Forever Young, geçmişte yaşadığınız güzel anıların pozitif enerjisini bedenlerinizde hissedeceğiniz, tüm zamanların en iyi dans parçaları eşliğinde dans ederken dostlarınızla nostaljik ve keyifli bir akşam geçirmenizi sağlayacak performansı ile geceye konuk olacak.

50 ve 60’lı yılların rockn’roll’ları, caz dans parçaları, 70’lerden Boney M, Gloria Gaynor, Donna Summer, Bee Gees, Barry White, Kool & The Gang, KC & The Sunshine Band, James Brown, Village People, 80’lerden Modern Talking, Pet Shop Boys, Falco, Gazebo, Depeche Mode, Alphaville, Bananarama, Blondie, Bob Marley, CC Catch, Wham, The Cure, Soft Cell, REM, Michael Jackson, Madonna, Kim Wilde, Kylie Minogue, Queen, Eurythmics, 90’lardan Snap, Mc Hammer, Ace of Base, Cake...

Bilet: 40₺ (1 bira dahil)