Gymnastic Now

Güvendik Mahallesi, Mehmet Ali Aygüven Cd. No: 132, 35430 Urla/İzmir, Türkiye

Çeşmealtı’da butik hizmet veren spor salonumuz, ailelerin spor yaptığı nezih bir işletmedir. Bu nedenle, ticari beklentinin ön planda olduğu kalabalık bir spor salonu değildir; insanların keyifli vakit geçirdiği ve bizim de o insanlarla çalışmaktan mutlu olduğumuz sosyal bir ortamdır.

İki katlı ferah tesisimizin üst katında fitness departmanı yer almakta, alt katında ise Yoga ve Pilates stüdyo çalışmaları yapılmaktadır.

Sınırlı sayıda üye kontenjanı olan Gymnastic Now’ın nezih ortamında ailenizle birlikte spor yapabilir, spor çıkışı mini cafemizde dinlenirken dostlarınızla ve hocalarınızla sohbet edebilirsiniz.

Sportif ve entelektüel birikime sahip, işini yıllardır severek yapan, çok deneyimli hocalarıyla Gymnastic Now, Çeşmealtı lokasyonunda yılın 365 günü tam kapasiteyle hizmetinizde.

Kaliteli işletmecilik…

Gymnastic Now’ın işletmecisi ve baş antrenörü Aliyar Söylerkaya, İstanbul’da birçok tanınmış fitness merkezinin yöneticiliğini yapmış kondisyoner ve eski milli sporcudur. Anadolu Hisarı Spor Akademisi’nin müdürlüğünü yapmış olan Aliyar Hoca, Türkiye’de modern fitness sektörünün öncü isimlerindendir.

İstanbul’da çok sayıda fitness eğitmeni ve milli sporcu yetiştiren Aliyar Hoca, aktif bir emeklilik dönemi için eşiyle birlikte, memleketimizin çağdaş ve aydınlık kültürel iklimine ve doğal güzelliklerine sahip İzmir’e yerleşmeye karar verdi.

2018’de Urla Çeşmealtı’nın güzel atmosferinde Gymnastic Now fitness merkezini açan Aliyar Hoca, “Sağlıklı Yaşam İçin Spor” felsefesiyle günün belirli saatlerinde tüm üyelerle bizzat ilgilenmekte, onlarla birlikte kendi antrenmanını yapmakta ve üyelerin fitness programlarını hazırlamaktadır.

Huzurlu, keyifli ve kaliteli sosyal ortamın ön planda tutulduğu spor salonumuza bu nedenle yalnızca aileler kabul edilmektedir.