Tilla Restoran

Karşıyaka Haritada gör
Tuna, 1690. Sok. No:22/A, 35600 Karşıyaka/İzmir, Türkiye

Yılların eskitemediği mekan, Tilla Restaurant.. İzmir Karşıyaka'nın çarşısında Arabacılar Sokağı'nda bulunuyor.

Bu mekan gündüz ve gece birbirinden tamamen farklı bir yüze sahip diyebiliriz. Gündüz; Türk, Osmanlı, Ege mutfağından harmanlanmış lezzetleri sunan normal bir restoran. Gece olduğunda ise meyhane kimliğine bürünüyor ve müşterilerine meze ve ızgara seçenekleri sunuyor.

Tilla'nın bir özelliği de mekanın karşısındaki balıkçıdan aldığınız herhangi bir balığın zevkinize göre pişirilip servis edilebilme seçeneğinin de olması. Ama bunun dışında Tilla'nın bonfileleri de oldukça lezzetli. Hep gündüz ve gece dedik ama kahvaltı için gittiğiniz zaman da mekan sizi kesinlikle geri çevirmiyor. Kahvaltı yapmak istediğinizde masayı hemen donatıveriyorlar.

Gece gittiğinizde pek farkında olmayabilirsiniz ama gündüz sunulan yemek seçenekleri gerçekten tatmin edici.

Mekanın sahibi ve işletmecisi Rıza Karamahmutoğlu oldukça güleryüzlü ve cana yakın bir insan. Müşteri memnuniyetini oldukça önemsediğini söyleyebiliriz. Bir mekanı mekan yapan şeyin lezzetinin yanı sıra dekorasyon ve sahip olduğu atmosfer de olduğu bir gerçek. İnsana ne kadar huzur verdiği ve sunulan hizmet kalitesinin nasıl olduğu da diğer önemli bir ayrıntı.

Tilla Restaurant, Karşıyaka gibi büyük bir yerleşim biriminin merkezinde bulunan Çarşı'da lezzetin tadına vararak yemek yiyebileceğiniz nadir mekanlardan biri.

Bu hem ferah hem de ağır bir havası bulunan, restoran ve meyhane arası samimi mekana eğer yolunuz düşerse mutlaka uğrayın. Sahibi ve çalışanlarının içten ve güler yüzlü hizmeti ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmetiyle sunulan lezzetleri mutlaka sizi de etkileyecek.

 

İzmir'in diğer mekanları için, www.otuzbeslik.com u takip etmeye devam edin.

 

Kahvaltı
Brunch
Tatlı
Akşam yemeği
Kokteyl
Full bar
Şarap