Sibel Demirçivi

1983 Antakya doğumlu ama Tuncelili olup, çocukluğum Mardin'de geçti. Ortaokul ve liseyi İzmir'de okuyup yıllarca tiyatroculuk yaptım ve ayrıca yaratıcı drama eğitmeniyim.  Ankara Üniversitesi Muhasebe Bölümü'nden mezun olunca uzun yıllar muhasebe sektöründe çalışıp bir gün çılgın bi kararla benim için terapi olan fotoğrafçılık hobimi mesleğe dönüştürdüm. İzmir'de çalışmak kesmeyince hayallerimin şehri İstanbul'a yerleşip iki yıl kadar da orada çalıştıktan sonra İzmir'e kesin dönüş yaptım. Babamın mesleği dolayısıyla şehir şehir gezmelerimiz zamanla benim için tutkuya dönüştü; hemen hemen tüm Türkiyeyi fotoğraflayarak gezdim. Gözümü dünyaya dikmiş durumdayım.  Şu an freelancer olarak fotoğrafçılık yapıp düğün hikayeleri ve reklam çekimleri yapıyorum. 
Küçük yaştan itibaren sanatla ve büyük bir merak duygusuyla büyüdüm. Bitti mi? Hayır. Hayata olan tutkumla keyif almaya, keşfetmeye, öğrenmeye devam. Ben de size burada yapacağım seyahatlerden, tarihi yerlerden, yeni ve farklı mekanlardan, keşfedilmeye değer yerlerden ve İzmir' de yaşayan sanatçılarla yaptığım röportajları paylaşacağım. Şimdiden keyifli okumalar...
"Ben de yazmak istiyorum." ya da "Bir arkadaşım çok iyi yazar." diyorsan info@otuzbeslik.com'a e-mail at, iletişime geçelim.
Yazmamızı istediğin bir konu mu var? info@otuzbeslik.com'a e-mail at, yazalım.

otuzbeslik.com yazarları

  • Seçil Şeker
    Seçil Şeker, Dokuz Eylül Üniversitesi Çevre Mühendisliği Bölümünde öğrenim görmeye devam ediyor. Ken
  • Gülay Güler
    Gülay Torun, Reklamcılık Yüksek Lisans mezunu. Okul için gitmiş olduğu İstanbul’a 12 yıl dayanabildi
  • Zeynep Öztürk
    1995'te İzmir'de doğdu... Yaşar Üniversitesi MYO (Meslek Yüksek Okulu) Halkla İlişkiler ve Tanıtım b